2726
عنوان

چونه زدن شوهرم برای رفتن به خونمون

470 بازدید | 22 پست

پدرو مادر همسرم و خودم تو یه محله زندگی میکنند ما تهرانیم ویک ساعت باهاشون فاصله داریم همسرم خیلی اون محله رو دوست داره هر وقت برای مهمونی میایم به دو روز موندن راضی نمیشه وموقع برگشت چونه میزنه که بیشتر بمونیم منم نمیتونم بالاخره هر زنی بعد ازدواج خونه خودش راحته خیلی سر این موضوع اذیتم میکنه همیشه موقع برگشت مثل بچه ها ادا در میاره چند ساله دارم این اخلاقشو تحمل میکنم اینسری باز گفت ۵ روز بیشتر بمونیم که منم اعصابم خورد شد دعوا کردیم  الان ۴ روزه خونه پدرم هستم نه زنگی نه پیامی دنبالمم نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی شما خونه پدرت هستی ایشون خونه خودشون؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
یعنی وفتی میاین شهرتون هرکی میره خونه پدرمادر خودش؟ چ مسخره باهم برید هرجا میرید ی وعده اینطرف ی ...

دقیقا همینکارو میکنیم ولی من برخواب شب میام خونه پدرمادر خودم چون اینور راحت ترم

محل کارش نزدیک همونجاست

خوب چرا همون شهرستان زندگی نمیکنین گلم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من بودم با خودم وسایل خورد وخوراک وهمه چی برمیداشتم تا اینقدر اویزون خانوادم نباشم.به مامانمم میگفتم یه اتاق اماده داشته باشه برای ما که میایم باشیم چند روز اویزون نباشیم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

تو ک قرار بود با قهر ۴ روز بمونی خو میذاشتی اون بدبختم بمونه ک قهرم نشین😁🤣

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
2706