2737
2734
عنوان

امیدوارم باشم ک ی روزی....😔

649 بازدید | 60 پست

وزن پسر منم نرمال میشه؟؟!  

کسی بوده ک بچش کمبود وزن داشته باشه و بتونه دوباره برگرده ب وزن نرمال؟؟

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه جاری من آدم میگفت سو تغذیه داره با سویق وسانستول واوستوکر خیلی بهتر شد

سه ماهه سویق میدم یکم بهتر شده ولی هنوز خیلی کمه😔

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
سه ماهه سویق میدم یکم بهتر شده ولی هنوز خیلی کمه😔

سانستول بده روزی دوبار راسیپ روزی دوبار کره تو غذا بستنی پفیلا.سیب زمینی پنیر

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
2738
تجربه داشتی؟

اره ابجی کوچیکم تا شش سالگی هیچ غذا نمی خورد فقط بیسکوییت و شیر و خرما تخم مرغ جز اینا لب ب هیچی نمی زد فوق العاده لاغر و ریزه میزه در حدی همه دلشون می سوخت مثل بچه های سومالی بعد که رفت مدرسه خوراکش درست شد وزنش نرمال شد الانم خوبه هیکلش مانکنیه متناسب

اول ببین برای چی کم وزنه ،بعضی وقتا آدم را الکی میترسونن ،،بعد هم اگه شما و پدرش ریز نقش هستید که طبیعیه ،،بعد هم خیالت راحت به مرور خوب میشه،،بعدش تو غذا ش کره بریز ،هله هوله نده تا غذاش را کامل بخوره ،اگه معدش کم حجمه و زود سیر میشه ،وعده های غذاش را بیشتر کن ،اگه شیر خواره اول بهش غذا بده بعد شیر

سانستول بده روزی دوبار راسیپ روزی دوبار کره تو غذا بستنی پفیلا.سیب زمینی پنیر

ببخشید سانستول چیع؟شربت؟؟

اره ابجی کوچیکم تا شش سالگی هیچ غذا نمی خورد فقط بیسکوییت و شیر و خرما تخم مرغ جز اینا لب ب هیچی نمی ...

آها ممنون

ببخشید سانستول چیع؟شربت؟؟

بله شربت ویتامینه هست هم آهن دار هم مدل زینک دار شما یکبار زینک دار بگیر بقیه معمولی

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
اول ببین برای چی کم وزنه ،بعضی وقتا آدم را الکی میترسونن ،،بعد هم اگه شما و پدرش ریز نقش هستید که طب ...

ممنون گلم

بله شربت ویتامینه هست هم آهن دار هم مدل زینک دار شما یکبار زینک دار بگیر بقیه معمولی

مرسی گلم🌟

2706