2733
2734

سلام من قبل اینکه بیام نی نی سایت 3 سالی میشد خواننده خاموش بودم و یه چیزی سرچ می کردم نی نی سایت می اومد تبادل نظرهاش مال سال 80 تا 93 اینا بودن خیلی با مرام و متشخص جواب تاپیک ها رو میدادن .. 15 یا 20 دیقه می کشید تا یه چیزی بگن چون روش خیلی تمرکز می کردن  الان اینجا نی نی سایتی قدیمی داریم هنوزم انقد خوب و بت حالن یا اونام امروزی شدن یه ثانیه نشده جوابمون و میدن

جدیدا تا یکی میگه شوهرم فلان گفت همه میریزن می گن طلاق به کجا دارین میرین  اگه هستین بیاین ما رو یه سلام بکنین ولی فک میکنم همه رفتن چون آدم عاقل تو سرزمین عجایب نی نی سایت وقتشو هدر نمیده همه لغو کاربری شدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره واقعا محیط اون زمان خیلی خوب بود گرچه نبودم ولی تاپیکای قدیمی‌ و ک میخونم حس میکنم این و 

الان رنج سنی سایت اومده پایین و همش دعوا و توهین ...

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اولین کاربرین سال ۹۳ بود

ن بابا دهه ۸۰ هم هست

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
این عضویت  جدید  ها  خیییییلی رو مخن

ی مشت بچه ریختن تو سایت😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

سلام دقیقا همینه که میگین، من همه مطالب مورد نیاز رواز نی نی سایت سرچ میکردم و میکنم و واقعا بدردم خورده

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

میانگین سنی کاربرای سایت خیلی پایین اومده قدیما بیشتر خانومای متاهل اینجا بودن الان پر شده از بچه مدرسه ای. من نمیگم سایت عمومی همه میتونن بیان ولی خدایی نی نی سایت سایت مناسب بچه مدرسه ای نیست 

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
2706