2726
عنوان

این ماه هم نی نی دار نشدم چ کنم😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 52 پست
اینکه نرماله ، من اینجوری میدونم که ۲.۵ به بالا مشکوکه اینکه خوبهه سردرنمیارم چرا گفتن ریسک 

تو ازمایش خون بهم زدن ریسک سندروم داون! اره همه میگن عدد ان تی خوبه! کارم شده گریه شب و روز ندارم

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 
تو ازمایش خون بهم زدن ریسک سندروم داون! اره همه میگن عدد ان تی خوبه! کارم شده گریه شب و روز ندارم

عدد ان تی خوبه نگران نباش، قراره سل فری بدی یا آمنیوسنتز؟  یه عکس میفرستم ببین

با وجود خدا هر غیر ممکنی ممکن میشود، خدایا خودت میدونی..❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عدد ان تی خوبه نگران نباش، قراره سل فری بدی یا آمنیوسنتز؟  یه عکس میفرستم ببین

مبلغ سلفری رو بالا گفتن نخاستیم آمینوسنتز هم گفتن احتمال سقط هست همسرم اصلا قبول نکرد خصوصا ک از بدن خیلی ضعیفم ترسیدیم زود سقط شه! هفته ۱۶ قراره آزمایش خون بدم! چ عکسی؟

2728

من خودم از اقدام تا بارداری ۳ ماه طول کشید انگار سه سال بود برام. درکت میکنم انتظار سخته. صبور باش. برات دعا از دستم بر میاد. ایشالا زودتر به مرادت برسی. 

یه خانم مستقل و قوی 

اقدام ینی چی ؟؟؟

ینی به شب در میان س ک س دارین ؟؟؟؟

اگه اینه ببخشیدا بیل که نمیزنید لذت خودتونه 

و این که انشالله بچه دار باشید 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
مبلغ سلفری رو بالا گفتن نخاستیم آمینوسنتز هم گفتن احتمال سقط هست همسرم اصلا قبول نکرد خصوصا ک از بدن ...

از نت یه مطلب بود عکس اون بود نیومد، آزمایش خون چیزی نشون داده؟ اخه ان تی نرماله، آمنیوسنتز اره خطر داره قبول نکن سل فری چنده؟

با وجود خدا هر غیر ممکنی ممکن میشود، خدایا خودت میدونی..❤❤❤❤
خدا از زبونت بشنوه گلم الهی امین.ایشالله بچه ی شماهم سالمه نگران نباش دختر عموی منم تو غربالگری اول ...

عزیزم منم تنبلی داشتم با چسبوندن کمرم بل دارو گیاهی با یکبار باردارشدم همون ماهی که نه متفورمین خوردم و نه کلی دواهای شیمیایی کوفتی دیگه حتما راهکار هایی که گفتم تو تاپیکام رو انجام بده انشاالله جواب میگیری😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4852687/خانمای-منتظر-نی-نی-لطفا-بیاین

عین من 

6،7ماهه اقدامم 

تنبلی دارم ولی با دارو هر ماه فولیکول خوب دارم چند تا ،بین 18تا 22،ولی این ماهم پریود شدم و انقددددر حالم گرفته شد و گریه کردم

دو سه روز دیگه باید برم برا عکس رنگی 

بیخیال شو و به خودت بگو این ماه نشد ماه های دیگه😊😊

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

به دوتا از فامیلای ماهم اینو گفتن بارداریشونو زهرمارکردن واسشون الان یکیش پسر۳ ساله صحیح و سالم یکیش هم ماه دیگه میشه یکسالش سالمن نترس 

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
عزیزم ریسکت که بالا نیست که من یک به صد بودم سلفری دادم 

من الان متوجه نمیشم یک ب صد زیاده؟ مال من نوشته ۱:۱۳۳۰ عدد هرچه بالا باشه ریسک کمه یا چی؟ تازه ان تی ۱/۹ هست منم بخاطر هزینه بالا مجبورم دوباره هفته ۱۶ آزمایش خون بدم مال شما هم ریسک بینابین بود؟

[QUOTE=173738899]از نت یه مطلب بود عکس اون بود نیومد، آزمایش خون چیزی نشون داده؟ اخه ان تی نرماله، آمنیوسنتز اره خطر ...[/QUOTE

نزدیک ۶ گفت دکتر ما! اخه پیش فوق تخصص جنین و مادر رفتیم!

به دوتا از فامیلای ماهم اینو گفتن بارداریشونو زهرمارکردن واسشون الان یکیش پسر۳ ساله صحیح و سالم یکیش ...

دعام کن تو هر زبونی یه دعا هست

من الان متوجه نمیشم یک ب صد زیاده؟ مال من نوشته ۱:۱۳۳۰ عدد هرچه بالا باشه ریسک کمه یا چی؟ تازه ان تی ...

عزیز ریسک شما خیلی کمه یعنی از هر ۱۳۳۰ نفر یکی ولی من از هر صد تا یکی🤦‍♀️ خدا نصیب نکنه نگران نباش نی نیت سالمه دختر جون  به امید خدا جفتمون صحیح و سالم بغل بگیریم من که سلفری دادم 

2706