2737
2734
عنوان

زیست کنکور

160 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من خیلی نگران زیست کنکورمم درسنامه کتاب تستم با چندبار خوندن بازم برام گنگه شما تدریس آنلاینی پک زیستی روش تضمینی چیزی سراغ ندارید برای 50زدن کنکور خواهش میکنم کمکم کنید لطفا چون با این گنگ بودن درسنامه و سریع پاک شدن از ذهن چکار کنم پس 😟

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ی پیجی هست نکات خوبی میگه ی سر بزن بهش 

konkoor.visionn

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738
من فوق ژنتیک‌دارم میتونم تو‌زیست کمکت کنم اگه جایی اشکال داری‌ ‌. تو‌دانشگاه نفر اول رشتمم بودم. زیس ...

ممنونم من دلم یه تدریس عالی میخواد که سه سال و کنکور رو پوشش بده شما کسی رو نمیشناسید قیمت مناسب بگیره بخدا خیلیم ناامید شدم امشب از یه استاد پرسیدم تدریس زیست کنکور بالای 70درصد تضمینی 30 تومن 😢😢

😊
ممنونم من دلم یه تدریس عالی میخواد که سه سال و کنکور رو پوشش بده شما کسی رو نمیشناسید قیمت مناسب بگی ...

معلم‌زیست دبیرستانم هس اما نمیدونم‌جلسه چند میگیره. یکی از بهترینای زیست تجربیه‌ ‌‌. 

جای دیگم راستش همه مبالغ بالا میخوان

من خودمواز جهت مفاهیم گفتم اگه بخوای میتونم کمکت کنم اما یقینا برای تست کنکور معلم حرفه ای میخوای‌ که تستینگتو قوی کنه.

من فوق ژنتیک‌دارم میتونم تو‌زیست کمکت کنم اگه جایی اشکال داری‌ ‌. تو‌دانشگاه نفر اول رشتمم بودم. زیس ...

میشه به منم کمک کنی😶

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
بله شمارشون رو لطف میکنید 

ببین تو‌تلوزیون میارنش برای تدریس دیدمش.‌ بذار از بچه های دبیرستان بپرسم ازش خبر دارن چقد میگیره یا نه.‌ زمان ما نیمسال ۹۰،۹۱ ساعتی ۶۰تومن میگرفت 

2706