2703
2553
عنوان

انتخاب رشته

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه اینجوری میشد صاحب شغل بشیم که همه از برکارمند بودیم خو باید تلاش کنی عزیزم 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
همون خیاطی ام اگه بخوای پول دراری پدرت درمیاد :| 

همه فک میکنن خیلی کار اسونیه من با مهندسی در یک سطح میبینم طراحی و دوخت هم یجور‌ مهندسیه چون ب هندسه و ابعاد بستگی داره مخصوصا ت مولاژ 

کوهنوردی🧗‍♀️اسکیت⛸️
2714
همه فک میکنن خیلی کار اسونیه من با مهندسی در یک سطح میبینم طراحی و دوخت هم یجور‌ مهندسیه چون ب هندسه ...

ما طراح لباس و خیاط همش سرخورده ایم 😔

یه روز خودمو ول میکنم و میرم 😊
همه فک میکنن خیلی کار اسونیه من با مهندسی در یک سطح میبینم طراحی و دوخت هم یجور‌ مهندسیه چون ب هندسه ...

اره دقیقا

ادم خودشم بخواد خیاطی کنه خیلیی هم حوصله میخواد هم دقت هم اینکه سخته گردن و کمر نمیمونه

چرا من فرق اکسو  و ارمی و بی تی اس و اینارو نمیفهمم😐😂

من میگم

ببین ب موسیقی پاپ کره جنوبی میگن کیپاپ

هرساله شاید ۵۰تا گروه کیپاپ‌جدید شروع ب کار کنن ولی ب دلایل مختلف مثلا اینکه کمپانیشون زیاد معروف نیست(هر گروه زیر نظر یه کمپانی تشکیل میشه) یا اینکه دیده نشدن یا بدشانسی یا هررررچیزی ممکنه اصلا طرفدار نداشته باشن

از این بین گروه اکسو و بی تی اس معروف ترین هان که چندین سال پیش شروع ب کار کردن هنوزم کلی طرفدار دارن و البته کمپانیشون جزو ۴تای معروف کره ست

ب طرفدارای اکسو میگن اکسوال

ب طرفدار بی تی اس میگن آرمی

2706