2737
2734
عنوان

🌸چله دعای نادعلی🌸

2786 بازدید | 239 پست

سلام به همگی عزیزان 🌹 

از دوشنبه یعنی 6بهمن ماه میخوام با همراهی شما دوستان ✨چله دعای نادعلی   +14مرتبه ذکربسم الله رحمان رحیم  لاحَولَ وَلا قوةَ اِلا بِالله علیٌ العَظیم

+14مرتبه ذکر یاستار العیوب +14مرتبه صلوات. ✨رو به نیت حاجت قلبی با دل خوش همراه با سلامتی و عاقبت بخیری میخونیم. 

هر کدوم از دوستان مایل به شرکت در ختم بودن اعلام کنن. 

🔴لطفا قبل از ثبت نام مطمعن باشید که میتونید تا آخر ختم ما رو همراهی کنید. 

🔴ختم به این صورت هست که تا 40 روز هر روز به نیت یکی از شرکت کننده ها دعا رو میخونیم. 

🔴هر روز پست مربوط به اون روز رو میزارم و شما عزیزان بعد از خوندن دعا هر روز پست ها رو لایک میکنید. 

🔴اگه به هر دلایلی نمی‌تونید هر روز پست ها رو لایک کنید لطفا بهم اطلاع بدید تا مطمعن شم تا آخرش همراهمون هستید. 

🔴یه گروه تلگرامی داریم که اگه اومدن به سایت براتون سخت بود میتونید تو اون گروه عضو بشید (برای گرفتن لینک گروه لطفا درخواست دوستی بدید) 

🔴بعد از تکمیل شدن اعضای شرکت کننده در ختم لیست کامل اعضا رو براتون میزارم. 

🔴هر وقت 40 نفرمون تکمیل شد همگیتون رو برای شروع ختم تگ میکنم. 

🔴تا الان 25 نفراز دوستان ثبت نام کردن 🔴

منم میخونم هر روز تگم کن عزیزم

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم هستم گلم ممنون از زحماتتون حاجت روا باشین انشاءالله

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
واقعا؟ مرسی میشه اگر نوبتی بود و نوبت من شد بگی من برم حرم بخونم؟ ساعت خاصی که نداره؟

اگه لیست تغییر نکنه شما نفر 25ام هستید. 

لیست رو براتون میزارم همگیتون از روز خودتون مطلع میشد. 

ساعت خاصی هم نداره هر موقع از 24 ساعت شبانه روز تونستید میخونید

پیشاپیش حاجت رواییت مبارک 🌸 

من میخونم به نیت شفای جاریم تو رو خدا براش دعا کنید طفلی  مشکلش حل شه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706