2726

یکی که کمه 

من ده تا سوال دارم ولی فقط میپرسم تو که این همه من و آزار دادی این همه سختی بهم دادی این همه عذاب کشیدم و دیدی اخه خدا چرا دادی و گرفتی؟من که عادت کرده بودم به تنهاییم

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نظرت چیه دکمه ری استارتمو بزنی ولی ایندفه تو اروپا پلی کنی🤪😩😕

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

ارامشم همیشگی هست یا نه واگه نیست ازش میخوام تا تموم نشده عمرم رو تموم کنه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

بدون ظهور امام زمان عج خیلی گرفتار و بی پناهیم، ظلم، مریضی، بی عدالتی دنیا رو گرفته، مثل بچه ای که از مادر دور میشه  بی تابیم، اما یادمون میره چاره ی همه ی دردامون  فقط ایشونه، کی این فراغ و دوری تموم میشه خدایا؟؟؟؟ 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706