2726
عنوان

درد دل

255 بازدید | 23 پست

پسری ام.مجرد.26 ساله. دارم با کارگر نونوایی تو روستامون.خرج پدر مادر پیرم میدم. فقیرم هیچی ندارم.خیلی دوس دارم ازدواج کنم. پس انداز ندارم. دوس دارم به یه خانوم.محبت کنم. سر و سامون بگیرم. ولی امید ندارم. قدم کوتاهه. فکر میکنم دختری با قد کوتاهم. که 1/56. ازدواج نکنه. برام از ته دل دعا کنید.توروخدا.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله يه دختر مناسب پيدا كنين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ایشالله سر و سامون بگیرین با ی دختر خوب و مناسب

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

سلام استارتر محترم 

انشاله بخت خوبی نصیب شما میشه و پاک بمونین و عاشقانه ازدواج کنین ...

داخل اینستاگرام دو نفر با قدهای کوتاه تر از شما دیدم .ازدواج عاشقانه ای دارن .مهم هم کفو بودن هست .وگرنه که قد موضوع برای هم کفوت که نیست 🌹

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

خدا بزرگه ان شاءالله با یه دختر خوب و خانوم مهربون ازدواج کنید 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706