2733
2734
عنوان

خانواده استخری

1856 بازدید | 65 پست

سلام

این خانواده استخری و خانمش چقدر لوسن

اصلا خوشم نمیاد

مگه شاهرخ استخری نگفته بود که من عکس زنم و نشون نمیدم! چی شد؟ الان که دیگه فیلم بازی نمیکنه زنش اومده وسط و از تبلیغات پول درمیان؟!

چرا این احمق ها رو فالو میکنیم؟؟؟؟ اونا به ازای هر استوری تبلیغات که میذارن کلی پول میگیرن و در عوض هیچ سودی ههم برای ما ندارن فقط،وقتمون و میگیرن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

فقط اون دختر کوچیکشو دوس دارم 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

اره واقعا

اتفاقا همین چند روز پیش توی یک سایتی داشتم میخوندم راجب به این خانواده

نوشته شده بود گویا اینستاگرام از طلافروشی پردرامد تر شده!....

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

من فالوش کردم زنش آدم خوبیه دخترش نبات هم خیلی جیگره

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
2706