2733
2734
عنوان

در مورد روش‌های پیدا کردن شوهر

1026 بازدید | 69 پست

و دوس پسر شوهری (یعنی دوس پسری ک ب شوهر ختم بشه) هر چی تجربه و اطلاعات دارید بگید فک کنید منم خواهرتونم

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يجور گفتي انگار ما تور پهن كردن شغلمونه🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

هرچی خودتو نسبت ب ازدواج بی تفاوت تر نشون بدی موفق تری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

اول این ک نباید ازدواج بشه دغدغت 

ینی فک نکنی حتما باید ازدواج کنی !

بعد باید تو اجتماع باشی 

مطالعه کنی و فیلم و کلیپ روانشناسی ببینی خودشناسی کسب کنی تا معیارات و بسنجی 

کلا تو اجتماع باش فقط

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

الان میگن 

روشی نداره😐💔👩‍🦯🕳️

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️

الان با این گرونی کسی زیر بار ازدواج نمیره وقتی رابطه دوست دختری هست میشه نیازاشون برطرف کرد مسئولیتی نداره مگر اینکه عشق واقعی بیاد وسط اون به ازدواج ختم میشه دست ما نیست عشق خود به خود به وجود میاد تنها نصحیت من وقتی با یکی دوستی تا میتونی تماس فیزیکی کم کن

2706