2733
2734
عنوان

سرکلاژ ناموفق

| مشاهده متن کامل بحث + 17293 بازدید | 117 پست
عزیزم من همین الان دررابطه با مشکل تو یه مقاله خوندم. یه خانمی با چهارتابارداری ناموفق رفته بود بیما ...

بله عزیزم دکتر گیتی به روش سزارین عمل میکنن من میخام پیش دکتر آصف جاه به روش لاپراسکوپی انجام بدم اگه خدا بخاد

خدایا یه معجزه بهم نشون بده 😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من ۳ تا پسر های اولشو سر این دلیل از دست داد با هر بار سرکلاژ کردن نمیموندن ولی میگه بعد ۲ سال اقدام کردم باز حامله شدم رخت خواب انداختم میگه ۶ ماه آخر رو کلا خوابیدم  بدون عمل سرکلاژ حتا واسه دستشویی هم پا نشدم با این حال داداشم ۳۴ هفته بدنیا اومد و منم میگه ۱۳ هفته گفتن سرویکست ۲۷ شده رفت سرکلاژ کرد میگه از هفته ۱۳ خوابیدم تا ۳۷ هفته رفتم سز کردم مامان من ۳ ماه اول کلی بپر بپر میکرده مسافرت و اینا ولی دیگه هیشکلی بدون بچه نمونده همه بچه دار میشن عزیزم ناراحت نباش خدا بزرگه 💚💛

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍
2728
بله عزیزم دکتر گیتی به روش سزارین عمل میکنن من میخام پیش دکتر آصف جاه به روش لاپراسکوپی انجام بدم اگ ...

وای عزیزم قربون دل شکستت.خیلی سخته.من خودم هم تقریبا مثل شمام ولی با شرایط سخت تری .دوقلو داشتم اونم با آی وی اف تو هفته ۲۵ زایمان زودرس کردم و با سزارین از دستشون دادم .خیلی حالم خرابه .انگار دنیا برام به آخر رسیده.دیگه راهی نمونده که نرفته باشم.حیرون و سرگردونم .نمیدونم چکار کنم .کاش میومدی و از حال خودت خبر میدادی

سلام عزیزم .... منم کامل حالتون درک میکنم تاحالا چهار تا سقط داشتم ۲۳ هفته ۱۹ هفته ۱۳ هفته..... خییلی سخته با وجود سرکلاژ بچم به دنیا اومد و تا لحظه آخر تکوناشو حس میکردم 

منم رفتم ابن سینا گفتم سه تا راه داری یا رحم اجاره ای یا شکمی یا سرکلاژ  مجدد البته نارسایی رحم من خیلی زیاده یه سقط ۱۳ هفته داشتم و یه بار هم تو ۱۳ هفته دهانه رحمم یه سانت باز شده بود که اورژانسی سرکلاژ شدم ولی تو ۲۳ هفته کامل باز شد 

از رحمت خدا ناامید نشو عزیزم 

خیلی پرس و جو کردم و اینور و اونور رفتم پیش یه دکتر طب سنتی هم رفتم که با معاینه گفت دهانه رحمت خیلی شله یه سی دارو داد استفاده کردم و اتفاقا منی که با کلی امپول و قرص باردار میشدم راحت باردار شدم

به خاطر یه سری مسائل ابن سینا نرفتم یه دکتر بهم معرفی کردن و رفتم پیش ایشون ...برای اولین بار بهم گفتن تو ۱۲ هفته سرکلاژ میکنم و مجدد تو ۲۲ تا ۲۳ هفته اگر نیاز شد دوباره سرکلاژت میکنم ..... هفته ۶ تو سونو واژینال بهم گفت که طول سرویکسم ۲۵ بعد از اون تا ۱۲ هفته مرتب سونو میشدم که اگر طول سرویکسم کمتر شد سریع سرکلاژ بشم ...تو ۱۲ هفته شد ۲۳ و سریع سرکلاژ شدم و البته نخ مخصوصی که گفتن بهترین نخ برای سرکلاژه الان هم مدام زیر نظرم هر دوهفته انقباض دارم که البته تو ۱۲ هفته هم داشتم پرولوتون شروع کردم و شکر خدا الان رسیدم به ۱۶ هفته دهانه رحمم باز نشده و طول سرویکس ۲۶ 

توکل توکل توکل دکتر ماهر و دلسووووز و استراحت استراحت استراحت 

حتی دکتر بهم گفت تخت و باید حالت شیبدار کنم که فشار یکمی از روی رحم برداشته بشه 

2738
به خاطر یه سری مسائل ابن سینا نرفتم یه دکتر بهم معرفی کردن و رفتم پیش ایشون ...برای اولین بار بهم گف ...

سلام گلم.خدا انشاالله برات حفظش کنه و جواب اون دل مهربون و زخم خوردت رو بده.از خدا میخوام به بهترین شکل جواب سختی هات رو بده گلم.برای منم دعا کن.کاش منم خودم حامله شم .بخدا داغونم سنجاقک جون .الان یه ماه از سزارینم گذشته هنوز حال روحیم درست نشده.به عکس بچه هام نگاه میکنم اشک میریزم و همش فک میکنم من باعث مرگشون شدم .همش میگم من عرضه نداشتم نگه شون دارم.

سلام عزیزم .... منم کامل حالتون درک میکنم تاحالا چهار تا سقط داشتم ۲۳ هفته ۱۹ هفته ۱۳ هفته..... خییل ...

من از ترس اینکه یه وقت باز خدای نکرده این اتفاق بیفته میگم برم رحم اجاره ای بگیرم .ولی هزینش خیلی بالاست نمیدونم چکار کنم .خدایا خودت دستمون بگیر

سلام عزیز دلم قربون دلت بشم ....تک تک جمله هایی که گفتی و حسی که داری رو تجربه کردم بچم داشت تکون میخورد ولی دهانه رحمم کااامل باز شده بود و برندم اتاق زایمان تا دنیا بیاد .... و دنیا اومد و پر کشید 

اینقدر در حق خودت ظلم نکن خودتو  پیدا کن ... مشکل نارسایی یه مشکل مادرزادیه و تو هیچ دخالتی درش نداری من این چند سال و فقط به دید یه امتحان بزرگ بهش نگاه کردم 

شما تهرانی؟

نه عزیزم.من تهران نیستم.ولی تا ماه ۴ تهران بودم.سنجاقک جون مشکلی که برای من به وجود اومد کنده شدن جفت یکی از قل ها بود.اصلا دلیلش هم معلوم نمیشه .اول خونریزی کردم بعد هم دردای شدید شروع شد و مجبور شدن سزارین کنن.

الهی قربونت بشم عزیز دلم .... منم یه بار سرکلاژ کردم و جواب نگرفتم الان دوباره سرکلاژ شدم و توکل به خدا دارم پیش میرم ..... شما هم تو کلت به خدا باشه ترس و استرس نمیزاره از این حال بیای بیرون ..نمی ذاره باردار بشی 

من بعد ایییین همه دوا و درمان و برو و بیا فهمیدم اینا همه وسیلن از بالاسری بخواه 

شما فشار خون نداشتی یا مشکل اعتقادی؟

الهی قربونت بشم عزیز دلم .... منم یه بار سرکلاژ کردم و جواب نگرفتم الان دوباره سرکلاژ شدم و توکل به ...

نه فشار خون نداشتم هر موقع رفتم گفتن فشارت خوبه.مشکل انعقادی نمیدونم چون از این نظر من چک نشدم.یعنی مشکل انعقادی هم باعث کنده شدن جفت میشه؟

2706