2733
2734

بخدا کلافم . اگه تاپیکامو بخونین متوجه میشین . دلم خونه اگه کسی اینجا دلش شکسته باشه از نیش زبون و خودشم باردار باشه و... درکم میکنه بخدا من جز خدا و اینجا دیگه هیشکیو ندارم که درد و دل کنم 😔

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
بسم الله. سلام چی شده آبجی گلم. 

یکی تو زندگیم هست خیلی دخالت داره و یبار کارمون به طلاق و طلاق کشی کشید که طرف خیلی خوشحال شد و خیلی سعیشو کرد ولی شکرخدا طلاق نگرفتیم خیلی زخم زبون بهم زد و دیگه خسته شدم خواستم ببینم از زندگیم میره بیرون خدا جواب میده،😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عالی شذگده عزیزم 

سوره صافات 449ص

از مکر و نیرنگ اطرافیان به خدا پناه ببر و به عبادت بپرداز و خدا وعده فرزندی بردبار به حضرت ابراهیم داده که ان شاالله برای تو هم صدق میکنه، خدا با صابرین است

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
عالی شذگده عزیزم  سوره صافات 449ص از مکر و نیرنگ اطرافیان به خدا پناه ببر و به عبادت بپرداز و ...

میشه برای منم استخاره بگیرین

برای رسیدن به حاجت قلبیم یه صلوات میفرستین. قلبهای شما پاکه، خدا دعای شما رو بی جواب نمیذاره.
یکی تو زندگیم هست خیلی دخالت داره و یبار کارمون به طلاق و طلاق کشی کشید که طرف خیلی خوشحال شد و خیلی ...

آبجی گلم. ناراحت نباش. توکلت به خدا باشه.به شوهرت محبت کن.  اگه وقت داری. معنویت تو خونه بیارید.قرآن بخون هرشب یه صفحه با معنی. زیاد صلوات بفرست.هدیه کن اهل بیت..مطمئن باش ان شاالله هم حس خوبی پیدا میکنی هم شر اون طرف دفع میشه.

برا این که از حیله و نیرنگ شخصی در امان باشی.این ذکر زیاد بگو.

أفوض امری الی الله.ان الله بصیر بالعباد(سوره غفار.آیه 44). دیگه نبینم ناراحت کنی خودت.برا بچت و خودت  خوب نیست آبجی گلم.

عالی شذگده عزیزم  سوره صافات 449ص از مکر و نیرنگ اطرافیان به خدا پناه ببر و به عبادت بپرداز و ...

مرسی عزیزم

آبجی گلم. ناراحت نباش. توکلت به خدا باشه.به شوهرت محبت کن.  اگه وقت داری. معنویت تو خونه بیارید ...

ختم قران گرفتم عزیزم ذکر و صلواتم زیاد میفرستم ان شاالله که شرشون کم بشه و بره از زندگیم بیرون

2738
آبجی گلم. ناراحت نباش. توکلت به خدا باشه.به شوهرت محبت کن.  اگه وقت داری. معنویت تو خونه بیارید ...

❤️🥺

عزیزم میشه بگی ایه چند 

میشه برای منم استخاره بگیرین

نتیجه استخاره:
انجام بده
نتیجه کلی:
خوب است ترس و نگرانی در خود راه ندهید و با توکل بخدا اقدام کنید.
نتیجه ازدواج:
مورد مناسبی است از مشکلات نهراسید که شیرینی زندگی در همین مسائل است.
نتیجه معامله:
سود خوبی خواهید برد ممکن است مقداری دوندگی داشته باشد ولی ارزش دارد.
سوره:
نحل
آیه:
15
صفحه:

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
عزیزم میشه بگی ایه چند 

مفهوم کلی در خود صفحه، آیه نه. 

نتیجه استخاره: انجام بده نتیجه کلی: خوب است ترس و نگرانی در خود راه ندهید و با توکل بخدا اقدام ...

ممنونم

برای رسیدن به حاجت قلبیم یه صلوات میفرستین. قلبهای شما پاکه، خدا دعای شما رو بی جواب نمیذاره.