2726
عنوان

شوهرم کلافم کرد دعوامون شد...

1011 بازدید | 56 پست

چند روز باباش عمل پروستات کرده این یکسره میره اونجا و کلا شده حمال برقی ...بماند که قبل از عملش یه دعوای بد کرده بودن و کلا دو ماه بود قهر بود هر چی بهش میگفتم باباته اشکال نداره به گوشش نمیرفت الان رفته شده عاشق سینه چاک!!.

باباش به کنار من میگم وظیفشه به عنوان پسرش بره رسیدگی کنه بهش با وجود اینکه دو تابرادر شوهر مجرد گشششاد هم دارن تو خونه..

حالا یکی از داداشاش کمرش گرفته افتاده کف خونه همش از شوهر من میخواد که باهاش بره دکتر نمیگه که این بابا زن داره بچه داره زنش حامله اس داره جونش درمیاد از تهوع و سرگیجه و ویار ...عوض اینکه دستشو بگیرن پامونم میگیرن...منم کسیو ندارم بهم برسه باردار شدم اتمام حجت کردم باهاش که اگه خودت میتونی کمکم کنی نگهش داریم والا من نمیتونم فعلا...همه هم میدونن ویارام وحشتناککککه جوری که سروم باید بزنم.

مگه بهت نمیرسه ؟خب اونا هم خانوادشن 

حس میکنم داری بهونه میگیری 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دخترم ۳ سالشه یکمی تب کرده انگار دلدرد هم داره بچم همش ناله میکنه و گریه میکنه منم نمیتونم تنها ببرمش دکتر غروب زنن زدم به شوهرم بگم اصلا نذاشت بگم الو و حرف بزنم سریع قطع کرد...زنگ زدم خونه مامانش اینا حال باباشو بپرسم باباش گفت بت فلانی رفته دکتر و فلانی رو برده دکتر بعدشم باید بیاد دوباره منو ببره دکتر...😐😐منم حرصی شدم این پیامارو دادم بهش.

سخت نگیر بزاربچه خودتم بیادروز تنگ ازش توقع داری

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

بچه تب داره دلشم درد میکنه همش داره ناله میکنه و گریه مننننن و وضعیتم به جهننننم دست بکش حداقل به خاطر بچت بیا خونه دیگه بسه عن هر چیزیو درمیاری دیگه کلافه نکن ادم رو به فکر بچه خودت باش یکم!!!

یه کاری نکن بگم خداروشکرکه قهربودباهاشون ارامش داشتیم!! میدونم حمید روبردی دکتر به من دروغ نگومنوخرفرض نکن سنم کمه ولی لازم به دروغگویی نیست فیلم دخترتم برات واتساپ میکنم ببین که نگی دروغ میگم!

2706