2737
2734

بعدم از واتساپ و تلگرام و شمارم رو خطش و اینستا و سایر شماره هام زد  بلاکم کرد.. . منم مجبورا  هر دفعه تو اینستا  یه پیج میزدم و با صفر فالور هی یه اسم تکراری میزاشتم میرفتم دایرکت  ک فقط تماس تصویری بگیرم باهاش  تا اونم بلکه اشکامو ببینه وکوتاه بیاد. خلاصه تقریبا ده تا پیج همزمان زده بودم ک همشون یکی پس از دیگری هی  بلاک میشدند و نوبت به یازدهمین پیجم رسید که دیگه کم کم داشت بهم بر می‌خورد و

این یکیو قبل از اینکه بلاک کنه خودم در یک حرکت آنی زدم  اینستامو حذف کردم 

شاید الان  فکر میکنه ک از فکرش اومدم بیرون اما خبر نداره ک هر شب ساعتای دوازده اینستامو نصب میکنم و میرم دایرکت همون پبجمو چک میکنم ببینم که پیامی نداده برام و باز ک میبینم خبری نیست اینستا رو حذف میکنم. 

لفظ_آویزون_رو_سابیدم#  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاش اویزون خالی بودی

تو گوشواره‌ای

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706