2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترس داره مگ

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️
نترس

😂😂

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2738

عزیزم اونم آدمیه مثل شما...زیزرکی کارتوانجام بده احترامشم نگه دار.خونه شوهر یه گوش در.یه گوش هم دروازه..راحت

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
2706