2737
2734
عنوان

ازخودم راضی نیستم

130 بازدید | 19 پست

یه آدمیم که سریع عصبی میشمو همه چی رو بهم میزنم، سریع احساساتی میشمو گریم میگیره یا برعکس یهو خیلی جوگیرمیشم زود دل میندمو زود اعتماد میکنم، هرکاریو دست میگیرم دو روز انجام میدم زود ولش میکنم، اصلا صبر ندارمو خیلی عجولم، تو خوندن نمازام سهل انگاری میکنم، با پدر مادرم اون طوری که باید حرف نمیرنم، با مادر شوهر پدرشوهرم اون طوری که دلم میخواد خوب نیستم، اصلا به خودمو اندامم نمیرسم تو یع سالو نیم ۲۵ کیلو چاق شدم، از دست خودم خستم، همه ی کارام احساساتیه توهیچ کاری پشکار ندارم،همش فک میکنم چرا من این طوریم؟ چرا نمیتونم اون طوری که میخوام بشم؟ اصلا خودمو دوس ندارم، توروخدا اونایی که مثه من بودن بیان بگن چطوری خوب شدن، راه حل میخوام ، خستم.

عزیزم یه سوال،متولد چه ماهی هستی🙃

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم یه سوال،متولد چه ماهی هستی🙃

بش میاد اذر ماهی باشه چون منم همینم 😕

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
فک میکنی ربطی داره؟🤔

اره 😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738

منم ولی خب رفتار بد دلیلی داره مثلا من بخاطر بیماریم درد میکشم اون لحظه حوصله ندارم بد حرف میزنم یا کلا ناراحت باشم عصبی رفتار میکنم بگرد ببین ریشه ناراحتیت از کجاس 

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
جدی؟متولد چه ماهی این مدلی میشه؟

اکثرا متولد تیر ماه خیلی از خودشون توقع دارن 

متولد آذر ماه هم چون یه خورده زود ناراحت میشن از دست خودشون عصبانی میشن 

اسفند ماهی هام یه نورده اعتماد بنفسشون کمه واسه همین خودشونو دست کم میگیرن و از خودشون گله دارن

من فروردینم ولی خیلی از خودم توقع دارم اکثرا هم‌گند میزنم

منم فروردینی ام اره از خودمون توقع میکنیم چون حس میکنیم باید بهتر از بقیه باشیم تو همه نظر ولی اینکه از خودمون متنفر بشیم یا اعتماد بنفسمون کم باشه نه، میخواییم همیشه تو اوج بدرخشیم😊✨

دقیقا حرفت درسته ولی خیلی پیش اومده از خودم بدم بیاد😑

آخی چرا 

فروردین ها خیلی جذابن معروفن به چشمای آهویی و رفتار اجتماعیشون🙂 چرا از خودت بدت میاد؟!!

2706