2733
2734
عنوان

چرا اینجوری شد؟😔😔

89 بازدید | 9 پست

من فشارم افتاده بود  سرم زده بودم

زیر سرم باد کرده بود

بعد پاشدم نشستم بعد ی ربع همینجور داشت از دستم خون میومد

ینی تقصیر من بود ک پاشدم؟

اخه دستمم اصلا تکون ندادم😔

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    

خب به دکترت بگو 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان وقت ی چیزی پروندنه ب نظرت؟کلی خون ا دستم رف

به دکترت بگو دوباره فشارت می افته هاا

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
به دکترت بگو دوباره فشارت می افته هاا

اصلا سرگیجه گرفتم تو دلم خالی شد😔اون لحظه مامانمم باهام بحث میکرد ک تقصیر خودت بود

نمی تونستم جوابشو بدم حتی 

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
اصلا سرگیجه گرفتم تو دلم خالی شد😔اون لحظه مامانمم باهام بحث میکرد ک تقصیر خودت بود نمی تونستم جواب ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂

فقط مامانا تو این وسط هیر و گیر قربون شون برم خیلی دلداری میدن 😅😅😅😅

یعنی یه جوری دلداری میدن که من دیگه جرات نمی کنم مریض بشم😐😐😐😅😅😅

به دکترت حتما بگو چون دوباره فشارت می افته 

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂 فقط مامانا تو این وسط هیر و گیر قربون شون برم خیلی دلداری ...

چشم ممنونم

ی چیزی به سرم هست ک سرعتشو کم زیاد میکنه

ممکنه چون اونو دست زدم

اینجوری سوزن ا دستم خارج شد؟

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
2738
چشم ممنونم ی چیزی به سرم هست ک سرعتشو کم زیاد میکنه ممکنه چون اونو دست زدم اینجوری سوزن ا دستم خا ...

نه سوزن از دست خارج نمیشه ولی شاید به خاطر اون خون اومده که اونو دستکاری کردی زیاد شده سرعت سرم با فشار رفته تو رگ ات ولی بازم نمی دونم من 😕

ولی باد کردن دست بعد سرم عادیه به نظر من ولی خونریزی اش رو نمی دونم چون منم یه بار سرم زدم دستم مثل تو باد کرده بود انگار خون جمع شده بود زیرا ولی خونریزی نکرد بعد یه مدت درست شد ولی بازم به دکترت بگو خطرناک نباشه