2410
2553
عنوان

تولدم مبارک☺️ با عکس خوشمزه😅

580 بازدید | 62 پست

امسال اولین سالیه ک پیش همسرمم موقع تولدم اما خودش دچار ی مشکل بزرگی شده ک اینقدر ذهنش مشغوله ک بعید میدونم بتونه اهمیت زیادی ب تولد من بده😅امشبم شیفته و خونه نیست،فرداست تولدم البته

دوستامم اون موقعی ک پیشم بودن دقیقه ی آخر یادشون میفتاد تولد منه چ برسه ب حالا ک ازشون ۸۰۰ کیلومتر دورم😅خانواده م ولی از حق نگذریم امروز کادومو رسوندن😁

دیگه دیدم ب طور پیشگیرانه به خودم تبریک بگم کادومو بخرم ک غصه های در راه رو بشوره ببره😁

خلاصه رفتم شیک شکلات سفارش داذم با ی چیز خوشمزه ی دیکه ک اسمشو یادم میره😅

کادو هم ب خودم قول دادم برم ی ست ورزشی بخرم با کفش برای ماه دیگه ک امتحانمو دادم برم باشگاه😎

اینم عکس خوراکیام ک بوی شکلاتش داره دیوونه م میکنه

https://uupload.ir/files/dnre_img_20210120_190322.jpg

تولدت مبارک😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول مبارکه 😍😍😍 

ولی فک کنم من تنها کسی هستم ک از شیرینی جات و شکلات خوشم نمیاد 😅

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2720
2714
2706