2737
2739

من اخه تو کرونا بیرون نمیرم میخواستم ببینم چی مد شده

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یاد اولای خودم افتادم الان بیشتر تو کارتیر

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
مگه طلا رو هم با مد میخرید؟😅

😂😂😂😂ن بابا 

اخه ی مدت مرواریدی همه میخریدن

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738
چیزا باید بشنوی به خدا تو این سایت

وای   چرا اینجوری میکنید 😂😂😂😂

اخه ی مدت مرواریدی بود بعدش گل دار 

😂😂😂😂ن بابا  اخه ی مدت مرواریدی همه میخریدن

چمیدونم گفتم شاید وضع مالیتون خوبه طبق مد پیش میرید

وای من هیچوقت مرواریدی دوست نداشتم

برو از هرمدل که حس خوب بهت داد و دوست داشتی بخر 

وای   چرا اینجوری میکنید 😂😂😂😂 اخه ی مدت مرواریدی بود بعدش گل دار

خب فدات شم من اون ک مد نیس اونا کارای جدیده ک روز ب روز ب مدلهای قبلی اضافه میشه.اگرم دقت کنی ب خاطر قیمت بالا کسی توجهی ب این ب روز رسانی ها ندارند معمولا .هر چی ب پواسون بخوره ،میخرن

حالا میخوای بخری؟

چمیدونم گفتم شاید وضع مالیتون خوبه طبق مد پیش میرید وای من هیچوقت مرواریدی دوست نداشتم برو از ه ...

وای یعنی از رو مد بخوام طلا بخرم😂😂

ن بابا