2737
2734
عنوان

دعواهای من و شوهرم

339 بازدید | 38 پست

ما عقدیم از هم دوریم هر یه ماه همو می‌بینیم 

ی چندوقتی خیلی دعوا کردیم 

امروز گفت بهتره کمتر حرف بزنیم روزی ی ساعت کافیه 

بچه ها من خیلی بهش وابسته هستم 

از یه طرف این دوری ازش با حرف زدن واسم راحت تر میشه اما اینک میگ روزی ی ساعت خیلی سخته برام 

میگ الان ایام امتحاناته نمتونم بیشتر وقت بزارم 

گفتم باشه ولی بقبه وقتا روزی ی ساعت واسع من کمه 

چکار کنم منی که انقد کم میبینمش این یه ساعت واقعا کمه 

یه سااااعت؟

بیکارید؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توجه نکن 

بیخیال باش

به خودت برس 

بخند 

برقص

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
زیاده؟؟؟ 

بله

از نظر من

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738

اتفاقا نظر خوبی داده

اینجوری هر دو طرف بیشتر قدر زمان رو میدونید

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706