2726

سلام  

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بخون حتما،آدمو آروم میکنه،منم شروع کردم میخونم،روزی هم دو ورق قرآن میخونم،شبها هم سوره های خاص میخونم،مثلا نیت میکنم که امشب یه سوره رو میخونم هدیه میکنم به چهارده معصوم ...حتما ادامه بده 

2728

حال دلت حوب میشه من از برج 5 تا حالا دارم نمازم رو میخونم اینقدر لذت بخش هست 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

صدای اذان رو هر جا بودی در هر حال بدو بدو وضو بگیر برو نماز بخون

ذکر 

و

زیارت‌عاشورا در روز بخون ارادتو قوی‌تر میکنه

به فکرم اینم باش که خدا تو رو خییلی خواسته که بهت ی اراده دوباره داده تا نماز بخونی و کسایی هم که نمیخونن لیاقته با خدا بورن رو ندارن و تو نسبت به اونا برتری

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
صدای اذان رو هر جا بودی در هر حال بدو بدو وضو بگیر برو نماز بخون ذکر  و زیارت‌عاشورا در روز ...

اراده ندارم ولی  حس میکنم  باید شروع کنم 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

منم دلم میخواد بخونم.اما تا شروع میکنم بعد یهو بی غیرتیم میکنه.نمیتونم ادامش بدم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اراده ندارم ولی  حس میکنم  باید شروع کنم

همون حس هم که داری یعنی استارته شروع نمازته

فقط میتونم بگم تو نماز ی چیزی هست که واقعا فقط اونایی که نماز میخونن خس میکن

انرژی+

حاله خوب

دله اروم

زندگیه زیبا

و      خیلی چیزای دیگه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

سلام چه تصمیم عاالی گرفتی😍💪💪

تبریک میگم بهت❤❤✨✨✨

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2706