2726
عنوان

شوهر حمال

349 بازدید | 19 پست

برا همه هرررررکاری بخوان میکنه جونشم برا رفیق رفقا میده اگه بمیرن میمیره...بیشعور خوذش اعتراف کرد که دوروز دنبال بچه ی دوستم بودم بابا مامانش گریه میکردن من پیدا کردم تحویلشون دادم.بچه هم مردک گنده ای بوده که معتاد شده بوده خانوادشم دربدر دنبالش...حالا اینکار خوبه ولی انقدرررر مارو تنها میذاره خروحمالی اینو اونو میکنه یکی از ناکجا آباد زنگ بزنه بیا خونمون فلان چیز (برقامون کولرمون کوفتمون )خرابه میره مفت درستشون میکنه.فکر نمیکنه زن وبچه ی بدبخت خودش تنهان یانه..اصلا بفکر پول جمع کردن نیس یک میلیون ظرف یک روز خرج میکنه .حتی یادمه رفیقش زندان رفت زن رفیقش تنها بود از شیر مرغ تا جون آدمیزاد فراهم میکرد براش.برا مادر دوستشم مفت مفت چندروز وقتشو هدرداد کولرشونو سرویس و نصب کرد .خداااا این چ شوهر احمقیه

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....

چ بده اینجوری😤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهربون غریب پرست محلش نده

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2728
دلم میخواد جررررررش بدم خیلی عصبی ام

بده😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
مثله شوهر خالمه😖😬 راهکاری داشتید بگید تا به خالم بگم

خود نکبتش از کمردرد داشت میمرد یکی نگفت خرت به چند.بهش گفتم بمیری نگاتم نمیکنن بدبختتتتتت‌.مث خودت مگه میان برا زن وبچت کاری کنن

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
دوستاشو میگه جیگرررر حال بهم زن😭

رفیق بازه بگو اگه واسه تو مشکل پیش بیاد اونا این همه وقت و انرژی و هزینه میزارن؟بگو مریض شدی بگو اوناازت پرستاری کنن

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706