2737
2734
عنوان

اگه به کسی بگید...

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم به خاطر تولدش گفتم.... آره همین کارو میکنم 

ولش کن دیگ شاید بقول خودت بخاطر کروناس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
کادوشو چیکار کنم

ندع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
خب میخواستم از دور ببینمش الان مثلا تو تا الان اصلا از خونت بیرون نرفتی؟ یک سال تمام؟!

🤨چرا برای کارای مهمم رفتم اما تو این یکسال فقط با مادربزرگم در ارتباطم چون پیرهه اونم مجبوریم خاله هام دایم عمه اینا بخدا یک ساله ندیدم

🤨چرا برای کارای مهمم رفتم اما تو این یکسال فقط با مادربزرگم در ارتباطم چون پیرهه اونم مجبوریم خاله ...

خب دیگه

منم یه امانتی دستش داشتم میخواستم کادوشم بدم همین!

فرقش چیه؟ آدم بخواد بگیره با همون هم میگیره چه مادربزرگ چه دوست

خب دیگه منم یه امانتی دستش داشتم میخواستم کادوشم بدم همین! فرقش چیه؟ آدم بخواد بگیره با همون هم می ...

🤦🏻‍♀️😐 بحث چرا عوض میکنی میگم شاید رفیقت طرز فکرش اینکه بخاطر کرونا دلش نمیخاد کسیو ببینه واس همین اینجوری جوابت داده دیگ بقیه داستان من چیکا دارم

🤦🏻‍♀️😐 بحث چرا عوض میکنی میگم شاید رفیقت طرز فکرش اینکه بخاطر کرونا دلش نمیخاد کسیو ببینه واس همی ...

من بحثو عوض نکردم کی به کی میگه 

خدای من😂🤦‍♀️🤦‍♀️

شما گفتی نکنید این کارا رو منم گفتم دلیلشو پس چرا واسه بقیه کسایی که گفتن شاید به خاطر کروناست توضیح ندادم