2737
2734
عنوان

پف پفی درست کردم

297 بازدید | 13 پست

مثل چسب شده بدجوووور به دست میچسبه اصلا جدا نمیشه این طبیعیه؟من تو نشاسته ذرت زدم که جدا بشه پودر نارگیل نداشتم،،،میشه خورد ندم بچم دلدرد بشه بار اولمه تعجبم از اینکه مثل چسب چون شده ینی بدتر از پنیر پیتزا به دستمم میچسبه به زور آرد جدا میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه نباید بچسبه😐

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
همون منم نمیدونم 😅

همون مارشمالو

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2738
به فارسی میگن پف پفی؟

دوتا اسم داره یکی پف پفی یکی مارشمالو

نباید بچسبه به دست.باید حتما با پودر نارگیل باشه عزیزم به بچه نده من ندیدم با نشاسته درست کنن خودم با پودر نارگیل درست میکنم همیشه به دست نمیچسبه

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛