2733
2734

من الان 2 سال میشه ک با دوست پسرم رابطع دارم 

اون سربازه در حال حاضر و دیپلم 

برای خودم و خانواده ام تحصیلات خیلییی مهمه

یک ساله ک رابطمون جدی شده و تمام اعضای خانواده و فامیل اون در جریانن... یک ساله هر روز باهاش صحبت کردم، قهر کردم، کات کردم ک درس بخونه،تازه تصمیمی گرفته ک بخونه ولي من دیگ توانایی اینک توی همچنین شرایطی بمونم 2 سال ک کنکور بده و ی رشته خوب رو بیاره ندارم ولی دوستش دارم

الان یکی از همکلاسی هام ک امسال پزشکي قبول شده و ملاک هایی داره ک خیلی نزدیک معیارهامه شماره مامانمو گرفته که تماس بگیرن

واقعااا نمیدون چیکار کنم! 

‌شم ببودین چیکار میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با خواستگارت ازدواج کن همیشه عشق کافی نیست

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

نظر و زندگی هرکس و شرایطش با شما یکی نیست

ولی همکلاسیتو انتخاب کن.چون متنت گویای اینه ک با وجود این بیخیال دوست پسرت شدی

شما یه کبریت بردار  ،روشن کن بنداز تو جنگل !  به ساعت نمیکشه که  همه چیز نابود میشه!     حکایت بعضی آدماست      خودشون ارزش زیادی ندارن،   اما زندگیتو با خاک یکسان میکنن!:)                   ###وقتی با یه مرد واقعی تو رابطه باشی، هیچ وقت نگران دزدیده شدنش نیستی               دزدیده شدن واسه پسر بچه های هولِ!
2738

چی بگم والا خیلی سخته اگ اونقد بهش اعتماد داری ک میدونسی پسر خیلی خوبیه و مث این گیرت نمیاد از نظر شخصیت اخلاق و میدونی با جنم و کاری  عاشق همید پاش بمون اگرنه سخت موقعیتات از دست بدی سنتم میره بالا

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
با خواستگارت ازدواج کن همیشه عشق کافی نیست

بخدا روحیم ترکیده،شرایطش خیلی سخته، خودشم میگه برو من بخونمم شاید شرایطی شد ک اونی ک میخای قبول نشم بعد 2 سال ک تو هم خواستگارتو رد کردی منم نمیتونم داشته باشمت، نمیخام پشیمون شی

اول  ببین اون پزشکه   اصلا ادم حسابی هست

اخلاق  داره  ادم هست برات ارزش قائله حمایتت میکنه  درک میکنید هم رو  حرفتون یکیه  

کنار تفاوت  هاتون  شباهت   هاتونو  پیدا میکنید 

بهم  چقدر احترام میزارید 

به نظرم  اگر بشه  رو خواستگارت فکر کن  .وقت بزار اشنا شو

2706