2733
2734

لطفا شوخیایی نکنین که خودمو تاپیک بره هوا😬😬

من با وجود اینکه زایمان نکردم سینه هام بزرگ و شل شدن ...شما هم این مشکلو داشتین؟با خودم‌میگم بخوام باردار بشم و زایمان کنم خیلی بد میشن با توجه به اینکه سایز سینه هم بزرگتر میشه سینه هم شل تر میشه...وزنم ۶۷و قدم۱۶۵هس...اگه بخوایین تقریبی در نظر بگیرین و شکم هم ندارم ولی شونه هام یکم پهنه و پاهام پره...اینارو گفتم که بدونین اونقدرا هم داغون نیستم ولی اضافه وزن دارم...با ورزش و رژیم هم میگن سینه تغییری نمیکنه..درسته؟وای کلا اعتماد به نفسو جلوی شوهرم از دست دادم😩😩😩

ما یکی از فامیلامون لاغر کرده بود سینه هاشم لاغر شده بود 

قبلا خیلی بزرگ بود

میشه واسه رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم؟💙آخه دعای شما مهربونا همیشه میگیره💎😃🙂اگه به قرآن اعتقاد ندارین بزنین روی این متن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بخدا مردا خودشون اینقدر خوب نیستن و زیاد به این چیزا فکر نمیکنن بیخیال شو 

فقط بذا سفت کردن سینهذتات از سوتین های که فنر داره ولی توری هستن استفاده کن و از یخ و اب سرد استفادت کن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بخدا مردا خودشون اینقدر خوب نیستن و زیاد به این چیزا فکر نمیکنن بیخیال شو  فقط بذا سفت کردن سی ...

هر لحظه حس میکنم شوهرم میخواد به روم بیاره ولی چیزی نمیگه😬😬نمیدونم شاید اعتماد به نفسم کمه...آب سرد برای غده های شیری مشکلی نداره؟

2706