2737
2739
عنوان

1400fereshte تو رو‌خدا با احساس کاربرا بازی نکن

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 40 پست
ده بار نی نی یار گفته کمک نکنید دیگه با چ زبونی باید بگه؟ کسی که مشکل داره میاد سایت شروع میکنه پول ...

تو رو خدا همه ی گندارو گردنمردا نندازین.... تا کی میخوایم چشمامون ببندیم... متاسفانه خیلی از خانما از اقایون بدتر شدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دستیار کلاهبردار بوده😁

به جان تنهابچم یکیش تابستون ازاینجاپول شارژمیخواست بعدش گفت پول پوشک بچمونداریم یکی اومدگفت من معلمم خودم کمکش میکنم کمک کنین ثواب داره خداروشکرنی نی یارترکوندشون

2731
تو رو خدا همه ی گندارو گردنمردا نندازین.... تا کی میخوایم چشمامون ببندیم... متاسفانه خیلی از خانما ا ...

مثال زدم با استناد به نظر نی نی یار

نگفتم حتما مرده که

جمله ی دومم خطاب به خانوم ها بود

به جای گشتن تو نی نی یار بره کار کنه (یه خانوم)

بد بیان کردم

مثال زدم با استناد به نظر نی نی یار نگفتم حتما مرده که جمله ی دومم خطاب به خانوم ها بود به جای گش ...

🌹

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

@اعتصامی     سلام خواهری،میتونم بهتون درخواست دوستی بدم؟کارتون دارم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738

این کاربر دیروز ب من پیام داد گفت داروهارو برام بگیر بفرس بعد گفت نمیتونم برم بیرون پولشو هشتاد بریز من بیس تومن دارم میدم دارو بعد گف ن صدتومن بریز بیس تومنم خرج تاکسیمه بعد ک گفتم پول ن دارو میگیرم میفرستم لغو دوستی زد.... متاسفم واست دروغگو...

@1400fereshte  

@نی_نی_یار_5  

رسیدگی لطفا

خودم لغو کاربری زدم
این کاربر دیروز ب من پیام داد گفت داروهارو برام بگیر بفرس بعد گفت نمیتونم برم بیرون پولشو هشتاد بریز ...

وووووییییی.... چه ترسناک

این کاربر دیروز ب من پیام داد گفت داروهارو برام بگیر بفرس بعد گفت نمیتونم برم بیرون پولشو هشتاد بریز ...

یه کاربر بود مامی علی، میگفت بچم عینکش شکسته پول ندارم، کاربر ها بهش گفتن، آدرس بده بخریم برات، قبول نکرد، گفت خودم باید برم بخرم، بهش گفتن ما با 5ینک فروشی هماهنگ میکنیم تو برد انتخاب کن گفت نه نمیخوام 

آخرشم مشخص شد یه دزده که چندین بار اومده از مردم پول بگیره،، 😏

من بار ها گفتم، نیازمند واقعی عزت نفس داره، دستش رو به گدایی دراز نمیکنه.. شما هم اگه قصد کمک دارید خیریه ها معتبر ترین جاست برا کمک

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
یه کاربر بود مامی علی، میگفت بچم عینکش شکسته پول ندارم، کاربر ها بهش گفتن، آدرس بده بخریم برات، قبول ...

خوب شد کمک نکردم واقعا خیلی خوشحالم از اینکه گول نخوردم

خودم لغو کاربری زدم
خوب شد کمک نکردم واقعا خیلی خوشحالم از اینکه گول نخوردم

رفیق من 400 کمک کرد😐

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2706