2726

فرشته من بهت کمک کردم این راهش نیست میایی اینجا بچه ها رو ناراحت میکنی 

حتی اون دفعه دارو نخریدی و بعد اون اس مس رو دادی 

عزیزم این راهش نیست 

البته اینجا همه زرنگ هستن مثل من خنگ نیستن 

من بعد از این که اون اس رد دادی با مدارکی که از برادرت دادی میخواستم باز ساپورتت کنم ولی دیدم منو بلاک‌کردی 

این راه با کلاهبرداری ‌و جریه دار کردن احساسات دیگران نیست

چی شده؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ده بار نی نی یار گفته کمک نکنید دیگه با چ زبونی باید بگه؟

کسی که مشکل داره میاد سایت شروع میکنه پول جمع کردن از دیگران از کجا معلوم یه مرد بیکار نیست؟

چرا نمیره سرکار به جای چرخیدن اینجا؟

بخونید این تاپیک رو

گدا پروري نكنين عزيزان

تا وقتي مطمئن نشدين يكيي نياز داره كمك نكنين

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها من اینجا به دو نفر دیگه کمک کردم و واقعا مستحق هستن و بکشون رو هر ماه ساپورت میکنم 

ولی این از اولش احساس کردم داره دروغ میگه ولی باز دلم سوخت گفتم یک در صد شاید راست میگه 

2706