2733
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

214 بازدید | 32 پست

بچه ها درد داره؟چند دقیقه طول میکشه؟؟؟؟

میتونم چند ساعت بعدش برم کلاس

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
نیم ساعت تقریبا دردش مثل پریودیه

استراحت که نیاز نداره بعدش؟

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی حسی درد داره من رفتم بیهوشی .....نه عزیز تا دوروز لکه بینی یا خونریزی خفیف داری باید دارو بخوری و ...

مرسی عزیزم 🙏👌

همسایه‌ی‌مامی‌گه‌دردش‌زیاده‌امیدوارم‌بی‌حست‌کنن‌بادکتر‌حرف‌بزن

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

الکی میگن بی حسی من بار اول رفتم درد داشت ولی ماه اول باردار شدم ....برا بچه دوم اقدام کردم رفتم بیهوشی عالی بود ولی چند ماه منتظر نی نی ام هنوز قسمتم نشده 

خدایا زندگیم را به خودت گره بزن ؛گره کوررررر!.
2738

من دوتا قرص مسکن قوی خوردم

وقتی خواستم نوبت بگیرم از خودش پرسیدم چی بخورم

رحمم تنگ بود و ناهنجاری داشت

فشار داره

ولی ازبس میترسیدم که نگو... خیلی ترسونده بودنم...

بعدش متوجه شدم دردش قابل تحمله

فک کن از ترس قبلش داشتم گریه میکردم...

همسایه‌ی‌مامی‌گه‌دردش‌زیاده‌امیدوارم‌بی‌حست‌کنن‌بادکتر‌حرف‌بزن

نگران کلاس ظهرمم که نتونستم کنسلش کنم،اگه نرم حذفم میکنن😣میترسم بعدش نتونم برم کلاس

من دوتا قرص مسکن قوی خوردم وقتی خواستم نوبت بگیرم از خودش پرسیدم چی بخورم رحمم تنگ بود و ناهنجاری ...

اره منم استرس گرفتم الکی

الکی میگن بی حسی من بار اول رفتم درد داشت ولی ماه اول باردار شدم ....برا بچه دوم اقدام کردم رفتم بیه ...

عزیزم ایشالله به زودی زود نی نی دوم هم بیاد به سلامتی،نگران نباش🥰😍

اسی ۸تا ۱۲پری میتونی انجامش بدی لازم نیست همون روز که کلاس داری بری عکس رنگی 

اخه هروز کلاس دارم،خیلی هم سخت گیرن کنسل نمیکنن

2706