2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماسک خیارسبز با جوانه گندم عالی.سفسده تخمه مرغ شکر اب لیمو ...اب هندوانه اب خیارسبز بزارتوجایخی یخ که زد بزارتویه پارچه ترم تمیز بکش رو پوستت..کپسول ویتامین ای هم سدراخ کن بزاررو‌پوستت تاصبح بمونه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

قهوه خور هستی؟

اگه هستی که تفاله قهوه رو با عسل قاطی کن بزن به صورتت هم اسکرابه هم نرم میشه پوستت بهترین ماسکیه که زدم خودم

عسل دارچین و یه قطره آبلیمو هم واسه جوشای زیر پوستی خوبه

ترکیب سدر و ماست کم چربم خنک کننده است و باز برای جوش و لیفت صورت خوبه

چای سبز و عسل و شکر هم جریان خون پوستت رو افزایش میده و یه اسکراب ملایمم هست

خاک رس با گلابم خیلی تمیز میکنه پوستو 

ماسک داروخونه‌ای جدیدا چیزی به دلم نبوده🤷🏻‍♀️

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
چن سالته  پوستت مشکل خاصی داره؟  پوستت چربه یا خشک؟  روتین پوستی داری اصلا؟

۲۷ سالمه....پوستم مختلطه ن مشکل ندارع فقط می‌خوام بهش برسم.اره.فقط اسکراب استفاده میکنم گاهی هفته ای سه بار با شیر پوستمو می‌شورم.ماسک قهوه ماهی یبار.گلابم هروقت یادم بیفته.ولی ی چیز خفن می‌خوام ک واقعا تاثیر بذاره

۲۷ سالمه....پوستم مختلطه ن مشکل ندارع فقط می‌خوام بهش برسم.اره.فقط اسکراب استفاده میکنم گاهی هفته ای ...

باید روزی دوبار با ژل یا فوم شستشو صورتتونو بشورید . اگه ارایش داری باید با شیرپاک کن یا میسلار واتر پاکش کنی بعد با ژل یا فوم بشوری . صورتی ک تمیز نشه منافذش باز میشه جوش میزنه چروک میشه

بعد این تونر بزن . تونر پی اچ پوستتو تنظیم میکنه شاید فک کنی مهم نیس ولی خیلی مهمه 

بعدشم ابرسان بزن

سنتم سنیه ک باید دور چشم بزنی