2737
2734
عنوان

شرایط خانومها برای ازدواج چه سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 148 پست
زندگی دیگران؟ پسر همسایه نیستا برادرشه. خدای نکرده مشکلی پیش بیاد همه بدبختیاش مال خانواده هاست

😆😆😆باشه باشه 

وقتی قبول کردن بنظرم مربوط به کسی نبوده 😊

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
چرا؟از چ نظر میگی

اصلا انچنان اعتماد به نفس میده نمیدونم تو خانواده ما خیلی رسم 

خواهرم ، دختر خالم ، خالم( با اینکه نسل قدیمه ۵۰ سالشه) و زنددایم همه حق طلاق دارن 

بنظرم خیلی مهمه و یه جورایی اون حالت زورگویی جوامع مردانه کم میشه 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله زیادن مردایی که مهریه بالای ١۰۰۰ سکه رو هم قبول میکنن در حالیکه یک چهارمشم نمیتونن بدن 

ادرس سایتشو میگی شرایطش چطوره؟اموزش داره؟درخواستمو قبول میکنی؟خودتونم تو این کار هستید؟

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
خونه مستقل حق ابتدایی هر عروسی هست اگه داداشت نمیتونه تهیه کنه دختر مردم رو بدبخت نکنید حق طلاق اگ ...

خانمش بهش فشارآورده 😅

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
2731
حق طلاق اصن درست نیست توی برنامه ای داشت صحبت میکرد حق طلاقی وجود نداره مرد میتونه یک طرفه خیلی راحت ...

میشه وکالت بلاعزل گرفت

درست نوشته بشه مو لای درزش نمیره

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

خونخ که باید جدا باشه . ولی مهریه 400 سکه زیاده ولی حق طلاق خوبه . بگید به جای 400 سکه سه دنگ از خانه آینده داماد که میخره به نام میزنه که معادلش نوشته میشه فعلا و اگر ماشین داره سه دنگشو الان به نام میزنه ولی این تعداد سکه را قبول نکنید . خانمتون هم نباید حسادت کنن اگر حق و حقوقی میخوان یا احساس میکنن تو زندگی با شما در حقشون بی عدالتی شده به جاری جدید و مادرشوهر پدرشوهر نباید خرده بگیره باهاش صحبت کنید ببینید چرا این حسو داره چون شما باید برطرفش کنید حالا چه جاری جذید بیاد چه نیاد 

حق طلاق اصن درست نیست توی برنامه ای داشت صحبت میکرد حق طلاقی وجود نداره مرد میتونه یک طرفه خیلی راحت ...

نه اصلاااا ابنطور نیست دیگه عزیزم من کل خانوادم وکیلن 

پدرمم حقوق خونده 

اگه تو دفتر اسناد رسمی باشه کاملا قانونی و ذاتا ابن حق برای یک نفر اگه بده به خانم از اقا فسخ کامل میشه به خصوص اگه بلاعزل باشه

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2738
میشه وکالت بلاعزل گرفت درست نوشته بشه مو لای درزش نمیره

من خودم خیلی دوس داشتم بگیرم ولی دیگه دنبالش نیستم. توی همون برنامه میگفت بجای اینکه حق طلاق بخواین و باعث بشید مرد جبهه بگیره چیزای دیگه توی عقدنامه یادداشت کنید که براتون مهمه. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706