2726
عنوان

سوتی های دوران عقدتون😁

585 بازدید | 20 پست

من خودم اولین بار با خواهر شوهرم رفتم بازار تو راه پام سر خورد افتادم قیافه ام دیدنی شده بود اصن یه وضعی😂

سوتی دیگه ام خونه مادرشوهرم کلی رودربایسی داشتم سر توالت رفتن آخه همه روبه روی در سرویس نشسته بودن داشتن تخمه میشکستن و من و شوهرمو زیر نظر داشتن منم با کلی دودلی اومدم برم که همین که در اتاق رو باز کردم برم همزمان برادر شوهرم در سرویس رو باز کرد منم خجالت زده خواستم برگردم شوهرم نذاشت برادر شوهرم بره بدتر آبرم رفت 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدای بزرگ رو شاکرم سوتی اصلا نداشتیم😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
هیچی رفتم بیرون اینقد ماچ کرد برگشتم کل لبم قرمز و ورم کزده بود همه فهمیدن

من صورتم کبود شده بود😬🙄تا چند روز از خواب که بیدار میشدم زودی کرم پودر میزدم مشخص نباشه.خدارو شکر کسی نفهمید😅😅

من صورتم کبود شده بود😬🙄تا چند روز از خواب که بیدار میشدم زودی کرم پودر میزدم مشخص نباشه.خدارو شکر ...

یه بار اوایل ازدواج دعوت بودیم با چند خانواده بریم کوه...خونه مادرشوهرم بودم شوهرم گفت ما یه سر میریم خونه و مستقیم میایم پیشتون...رفتیم خونه شیطونیش گل کرد یه گاز از لپم گرفت کله گونه ام سیاه شد...یه کیلو پنیک زدم و موهامو ریختم بیرون شوهرمم همش میگفت اوکیه مشخص نیست...رفتیم کوه پامو از ماشین بیرون اوردم خواهر شوهرم جیغ زد زنبور خوردتت همه برگشتن اب شدم از خجالت

تو زمان نامزدی میخواستم چایی ببرم لباسم گیر کرد به دسته کمد چایی ها ریختن نامزدم گفت بیا بشین نمیخوام چایی من از خجالت میخندیم که نشون ندم کم اوردم     /   یک بار دیگه ام سوار موتور بودم هوا سرد سوز میومد اب ریزش بینی گرفتم  وقتی منو دید مثل لبو فقط اب میومد از بینی یه ذره نبود ها فاجعه کلی مسخرم کرد خندید البته این نامزدی به سرانجام نرسید خوشبختانه 

2706