2726
عنوان

لوله باز کن بریزم رو چدن های گاز

162 بازدید | 11 پست

بچه ها تست کردم چدن های گازم فلزیه 

الان ریختم ی تیکه شو هیچیش نشد که میگفتن. فلز رو خراب می‌کنه ب نظرتون ببرم تو حموم رو همه شود اسپری کنم؟؟؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

برا رو سرامیک چطور؟ اون سفیدی رو از بین میبره؟

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

نکن

دوست من این کارو کرد چند روز بعدش ترکید

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نکن دوست من این کارو کرد چند روز بعدش ترکید

چی ترکید؟؟؟ خودش؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

حتما باید چدن اصل باشه از این سنگینا وگرنه خراب میشه

مال من چدن اصل بود ریختم خیلی تمیز شد

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
چی ترکید؟؟؟ خودش؟؟

چدن گازش

داغ شده بود ترکیده بود هزااار تکه شد

خرد شد تو سر و صورت و کل زندگیش

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
چدن گازش داغ شده بود ترکیده بود هزااار تکه شد خرد شد تو سر و صورت و کل زندگیش

البته مطمئن نبود از این باشه ها ولی بازم ریسک نکن

البته مطمئن نبود از این باشه ها ولی بازم ریسک نکن

حتما از همون بوده