2726
عنوان

خانواده شوهرم هتل میرن اما اینجا نمیان...

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دفعه رفتیم برادرم خودش ی دعوایی راه مینداخت زنش هم خیلی ناز و اداش زیاده با اینک میگم ما میرفتی ...

عجب😕

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
ای.... ما ک هردفعه خواستیم بریم هتل برادرم زنگ ک الا بلا باید بیاین خونه من با سختی و کمبود جا تح ...

حالاداداش من تهرانه ماشهرستان تواین یکسالی که کرونااومده چندین باراومدن شهرستان خونه هامون واسه شام شبم موندن بعدخواهرم واسه یه کارپزشکی دوروزه میخواست بره تهران زنداداشم گفت حیف که کروناست وگرنه میگفتم بیای خونمون (خونشون ۱۵۰متره،کوچیک نیست)خواستم بگم شماهامیاین خونه ماکرونانیست ماخواستیم بیایم خونتون کروناهست؟؟؟😐😑

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2728
نه والا من نمیتونم برای مردم تعیین تکلیف کنم  حتمن اونجا راحتترن دیگ

منم تعیین تکلیف نکردم عزیزم.چون ما اونجا میموندیم انتظار داشتم اونا هم بمونن.ولی خب شوهرم میگه خونه اونا بزرگ تره .خونه ما کوچیکه و...

عزیزم خودتو ناراحت نکن،یه بار زنگ بزن حتی برای یه شام هم که شده دعوتشون کن،بگو از این کارتون ناراحتم حتما این کارو میکنین تا ما هم نیاییم،حالا یه تعارفی بکن..البته من خودم با مهمان مشکلی ندارم،خیلی هم دوس دارم بیان،چون تعارفاتی و تشریفاتی نیستم..اما شما یه دعوتی بکن

عجب مادر و پدر با کمالات و با شعوری داره همسرت. چه بخت خوشی داری. ببین هم کرونا هست هم نخواستن به ...

میفهمم..ولی انتظار دارن ما میریم شهرشون اونجا بمونیم.احتمالا حرفشون اینه که خونه‌شون بزرگه و جا هست..

ولی من میگم حالا چون ما اونجا میموندیم اونا هم یه شب اینجا بمونن.بهشون سخت هم بگذره چیزی نمیشه که...

میفهمم..ولی انتظار دارن ما میریم شهرشون اونجا بمونیم.احتمالا حرفشون اینه که خونه‌شون بزرگه و جا هست. ...

خب ناهار یا شام دعوت کن. پدر مادر من اصلا نمیان همش دعوت می کنن. مادر بزرگم اینطور بود خونه عروس و دامادش نمی رفت همیشه دعوت می کرد و احترام می ذاشت. می گفت جوان هستن ما سنمون بالاست سختشون می شه. حالا خودت بهتر رفتارشون درک می کنی. اگر میری خونشون حسابی هواتو دارن یعنی دوستت دارن و صرفا نمی خوان باعث مزاحمت و ناراحتی بشن.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
خانومایی که میگین چه بهترکه نیان خونت اگه خانواده خودتونم بودومیرفتن هتل قبول میکردین؟؟؟؟خداییش راست ...

اگه خانوادم اصرار میکردن خوب چاره چی بود.بعدشم این خانوم بی عزتی نکرده ک.اونا اینجوری خاستن

2706