2726

يعني چي؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیشه تخت من تازه شیب برعکس هم داره یعنی پایین تخت رو ۴ تا آجر گذاشتن اومده بالا . ۳ ماه هست که لگن میگیرن برام

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728

گفتي فقط بخوابي؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
نه نمیشه تخت من تازه شیب برعکس هم داره یعنی پایین تخت رو ۴ تا آجر گذاشتن اومده بالا . ۳ ماه هست که ل ...

يعنی همش بايد بخابم ب پهلو خيلی عرق ميکنم ديگ دارم خارش ميگيرم

نه نمیشه تخت من تازه شیب برعکس هم داره یعنی پایین تخت رو ۴ تا آجر گذاشتن اومده بالا . ۳ ماه هست که ل ...

منک کسيو ندارم شوهرم غذا ميده وکارای خونه خودم برا اب پاميشم يا پاميشم ميشينم رو سفره

دشویی فرنگی برو .پله نرو .خم و راست اصلا نشو .رو زمین نشین چون بلند شدن سخته .منم یک ماه و نیم خوابی ...

اخه مجبورم برا کاراي دکتريم برم پلم داره اعصابم خورده حسابي

2706