2733
2734

موضوع ازین قراره پسر من۱۰ سالشه و الان یک هفتس شروع کرده ب نمازخوندن 

صبح هم باختیار خودش،بلند میشه .ینی بهش میگم مامانی میخای نماز بخونی اونمکلی ذوق میکنه 

خلاصه پری ردز صبح شیطون رفت تو جلدم 😕😕

ساعت زنگ خوردولی تنبلیم اومد 😩😑😑پاشم گفتم بی خیالش .نخوندم پسرمم ک خواب بود گفتم گناه داره 😕☹☹بیدارش نکردم .

صبح ساعت۱۰ پاشد گفت مامان راستی صبح نماز خوندیم ..گفتم بهش آره 😬😬😬😕☹☹

گفت ها 🙄پس چجوری من یادم نیست .

گفتم مامانی خیلی خوابت میومد همینجوری وضو گرفتی با چشای خابالود واس همینه که یادت نیس .

😫😫😒نگین چرا دروغ گفتی .چون اگه بگم خواب موندم یا خسته بودم دیگه براش عادی میشه و میگه اشکال نداره و عشقی نماز میخونم حالا نخوندیم عب نداره.نخاستم عادی بشه..

امروز عصری هم داشت باخودش فکر میکرد .گفتم چی شده 😕😕.گفت ؛مامان هنوزم تک کَلَم نمیره 

چجوری صبح منو بیدار کردی نماز هم خوندیم ولی من یادم نیس 

😐😐😐گفتم بهش از فردا صبح فیلم میگیرم که بدونی راس گفتم .گفت نه بی خیال ولش کن 

نمیخام مثل خودم شه😬😬😩

خودم گاهی وقتی تنبلی میکنم.

میخام براش عادی نباشه ..البته خودش میره سجاده میندازه وضوع میگیره من چیزی نمیگم

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغت به جا بوده اشکال نداره

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728
2738
بچه اس میخونه ذوق داره ۵ سال دیگه عمرا بخونه😂

منم بچه بودم از مدرسه که برمیگشتم میدیدم مامانم داره میخونه باهاش مسابقه میدادم ولی الان بیچاره انقد گفت بخونو نخوندم که دیگه کاری باهام نداره

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

میخای ازش حامد بسازی  

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

وای عجب مادر باحالی 😅😅 خب میگفتی مادر خواب موندیم خیلییی بده از فردا بیا خواب نمونیم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
منم بچه بودم از مدرسه که برمیگشتم میدیدم مامانم داره میخونه باهاش مسابقه میدادم ولی الان بیچاره انقد ...

تو منی یا من توام؟🤣 منم همین طوری بودم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706