2726

سلام 

برای یه خانم کار بهداشت محیط تو کجاها بهتره

فکر میکنم بهترینش اموزش پرورش بود ک از دست دادم نه؟

شرایط خوبی نداشتم ک بتونم برای ازمونش بخونم.الان وزارت بهداشت میخواد نیروی بهداشت محیط حالا جدا از اینک قبول بشم یا نه .فکر میکنم کارش ب درد خانم نمیخوره.دوست دارم کار کنم ولی دلسردم 

شما خودتون یا اشناهاتون بهداشت محیط نبوده یا نیست.حقوق وزارت بهداشت چنده برا ای شغل

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهداشت محیط نه ولی بهداشت حرفه خوندیم 

میتونی اولش از طرح استفاده کنی 

شهرداری

شرکتهای آب و فاضلاب

وکارخانجات 

اینجاها کار پیدا میشه

بنظر من دوره های ایمنی اداره کار رو هم اگر برید یک ۴۰ ساعته عمومی ویک ۱۶ ساعته ارزیابی ریسک بعنوان مسئول ایمنی هم میتونید توی شرکتها وصنابع کار کنید

آقا هستم ، رویای من اینه : دنیای بی کینه 
خواهرشوهرم بهداشت محیط خوند کشتمون بسکه گفت مهندسم😄 همیشه م روز مهندس به خودش تبریک میگه شاغلم نی ...

اذیتش نکنید..😂

این از خصوصیت بارز بهداشت محیطیاس ..ما بچه هامون همدیگه رو هنوزم بعد از چند سال فارغ التحصیلی مهندس صدا میزنیم.هممونم بیکاریم 😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..

سلام اره اطرافیان بهداشت محیط دارم چون خودم. بهداشت حرفه ایم... اتفاقا وقتی سرگرم کارشون باشن و جدی خیلی هم جذبه کاری دارن و بقیه حساب میبرن..اصلا جایی واسه دلسرد بودن وجود نداره بهانه نیار.. موفق باشی 

سلام اره اطرافیان بهداشت محیط دارم چون خودم. بهداشت حرفه ایم... اتفاقا وقتی سرگرم کارشون باشن و جدی ...

از حقوق و مزایا شون راضی ان.اره درست میگید واقعا شاید بهانه هست ولی من ذاتا ادم ارومی ام .فکر میکنم برای رو حیه من خیلی کار جذابی نباشه در افتادن با صاحبان مشاغل(البته همه اینجور نیستن ولی خب همه مدل ادم داریم دیگه)

آره توی کارخونه کارمیکنه به عنوان ناظر ولی خب محیط کارش مردونه است

حقوقشم حدود۳تا۳ونیم

درکل بهداشت عمومی برای خانما فک کنم بهتر باشه چون یکی از دوستام این رشته بود ی مدت داخل مدرسه به عنوان معلم بهداشت کار میکرد الانم مرکز بهداشته

https://harfeto.timefriend.net/16919889960464
2706