2726
عنوان

حالم دیگ بهمم میخوره از تبعیض جنسیتی

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 42 پست

اینا همش مربوط به سنه یه دوره است که میگذره و بیشترش مواظبت از خودته 

در رابطه با موضوع جنس مخالف چرا این قدر اصرار هست براین موضوع این قدر چیز خوبیه؟

پاک بمانید که ان شاءالله فردی مث خودتون بیاد سمتتون 

نه کسی که قبل از شما با انواع و اقسام دخترا بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرت دختر چون نباید دوست پسر داشته باشه یا حجابشو کامل کنه یا تنها جایی نره... تبعیض جنسیتی هَ

من حودم چادری هسم مذهبی هسم اصلانم ربطی نداره

کجاعه دین و قران خدا تبعیص قائل شد بین مردو زن؟

چرا هرچی شد به حجابو اینا ربط میدید

کجای حرفم گفتم حجاب و... گفتم چرا اونا ازادن ما نه

اگه نامحرم محرمی هم هس واسه هرو جنسیته اگه حجابی هم هس واسه هردوعه اگه زن باید حجاب کنه مردهم باید حجاب کنه مردی الان با شلوارک بیاد بیرون کاریش ندارن حالا اگه رن بیاد چی؟ همین رفتارا باعث شد نگا بعضیا به دین و حجاب تغییر کنهه

میشه برام یه صلوات بفرستید🌱
2728
اینا همش مربوط به سنه یه دوره است که میگذره و بیشترش مواظبت از خودته  در رابطه با موضوع جنس مخ ...

من منظورن این نبود رابطه با جنس مذکر خوبه منظورم اینه چرا اونا ازدان میگن واسه اونا خوبه اونا حق دارن اشکال نداره دل دارن ولی ما زنا برعکسه من منظورم تبعیضی که قائل میشن طرز فکر متفاوتی که دارن بود نه درست و غلطش

من حودم چادری هسم مذهبی هسم اصلانم ربطی نداره کجاعه دین و قران خدا تبعیص قائل شد بین مردو زن؟ چرا ...

کی فته خدا بین زن و مرد تبعيض قائل شده؟ سخنی هس؟ یا آیه؟ اگه هس ب منم بگو بدونم... از چی ناراحتی از اینکه مثل مردا نمیتونی بدون چادر یا روسری باشی یا نمیتونی باشلوارک بیای بیرون... 

درکت میکنم مامان منم این حرفارو میزنه

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
کی فته خدا بین زن و مرد تبعيض قائل شده؟ سخنی هس؟ یا آیه؟ اگه هس ب منم بگو بدونم... از چی ناراحتی از ...

من نگفتم خدا گفته گفتم کی گفته خدا گفته🤦🏼‍♀️😐

نگفتمم  اونا چادر بزارن گفتم حجاب واسه هم زن هس هم مرد اگه زنی لاید حجاب کنه مرد هم‌همینطور حالا پوشش فرق داره

اول درست بخونید حرفمو بعد جواب بدین

من حودم چادری هسم مذهبی هسم اصلانم ربطی نداره کجاعه دین و قران خدا تبعیص قائل شد بین مردو زن؟ چرا ...

مرد سنگ پا هس دختر مروارید حالا تو کوچه سنگ پا ببینی برش میداری نگاهش میکنی یا اون مروارید رو؟؟

مرد سنگ پا هس دختر مروارید حالا تو کوچه سنگ پا ببینی برش میداری نگاهش میکنی یا اون مروارید رو؟؟

من دارم میگم زن باید حجاب کنه درست

من خودمم چادریم عاشق چادرهسم حجاب هسم اگه روزی همه با تاپ شلوارک مثلا بیان بیرون من چادرمو برنمیدارم

نگفتم مردا چرا چادر نمیزارن ما میزاریم

اصلا حرف من چادر نیست 

میگم خدا تبعیض قائل نشد بعضیا به اسم دین و خدا تبعیض قاعل میشن میگن مردا هفت دولت ازاد زن حتی حرف نزنه

میگم اگه زنا حجاب میکنن کا ی ب چادر بی چادر ندارم مرد هم باید حجاب کنه 

من دارم تبعیضو میگم🤦🏼‍♀️😐

من نگفتم خدا گفته گفتم کی گفته خدا گفته🤦🏼‍♀️😐 نگفتمم  اونا چادر بزارن گفتم حجاب واسه هم زن ...

استارتر عزیز.... من حرف و گفته تو رو خوندم.. و بر اساس اون جواب دادم... داری میگی اگه حجاب باشه باید دوطرفه باشه... یا داری میگی نوع پوشش فرق داره... بله پوشش زن و مرد کاملا از هم جداس ...و زیبایی زن ب حجابشه..

من دارم میگم زن باید حجاب کنه درست من خودمم چادریم عاشق چادرهسم حجاب هسم اگه روزی همه با تاپ شلوارک ...

عزیزم متوجه شدم حجاب مرد نگاه مرد هس خدا خودش تو قرآن گفته ولی متاسفانه اونو اصلا تبلیغ نمیکنن 

2706