2737
2734
عنوان

دعوای طولانی من و شوهرم. بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 4144 بازدید | 136 پست
بازشماخوبی شوهرمن تا۲ و۳میره خودمم جربدم جواب پیام وتلفن رونمیده😪😪😪😪

من واقعا سرم دوتا شاخ درآورد از بعضی خانومای اینجا آخه فکر نمی‌کنید تا ساعت 3 صبح کجا میره؟ با کی میگرده؟ چیکار میکنه؟؟؟؟ من بقران شوهرم یه شب فقط یه شب از ساعت 7 دیرتر بیاد خونه با یه قمه اول اونو میکشم یه خودمو 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موندم چطور قبول میکنن پدراتون این جور آدما رو به غلامی😐

کسی که میاد خواستگاری همون اول نمیگه که من مشروب خورم و....

ازدواج هندونه دربسته اس هر چی هم تحقیق کنی ممکنه آدم ها عوض بشن

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2728

به نظر من وقتی نه مشاور میاد، نه حرف حالیش می‌شه، اینجور رفتار شدید و ببخشید بلانسبت کولی بازی درسته. 

اما به خودت توصیه می‌کنم بیخیال باشی و از درون حرص نخوری، فقط روزگار اونو سیاه کنی. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
من واقعا سرم دوتا شاخ درآورد از بعضی خانومای اینجا آخه فکر نمی‌کنید تا ساعت 3 صبح کجا میره؟ با کی می ...

عززززززیزم 

گیر ادم بد نیوفتادی 

من برنم با قمه خوذمو نصف کنم باز شوهزم دو شب بعد میگه 

من دارم میزم خونه فلانی مشروب بخورم به همین راحتی 

دیگه گفتم مرگ یه بار شیون یه بار  سند ازدواجم برادشتم و شناسنامه  واقعاااااا تحمل ندارم ...

ایول دمت گرم خوب کاری کردی روز اول باید این کارو میکردی تا نره 

خدایا زندگیم را به خودت گره بزن ؛گره کوررررر!.
2738
کجا میره مشروب خوری و با کیا؟؟؟ میشناسیشون؟ چرا نوبت این نمیشه بیان خونه شما؟؟

خونه دوستش که مجرده 

همیشه این میره 

چند دفعه اونم اومده ولی اون خیلی کم میاد 

شوهر من میره اونجا 

میشناسمش 

منم با جیغ و داد حل کردم چندین بار پیش اومد البته تا ساعت ۱۱ شب اونم مثلا ۸ میرفت و مداوم زنگ میزد بهم اما نتونستم تحمل کنم  بعضی وقتها جیغ و داد لازم هست البته به روحیه خودت و بچه ات آسیب نزن در ضمن کارت اشتباست مشاور واسه خودش گفته که بزار بره یبار اجازه نده مشاور به منم گفت و منم جوابش گفتم اره منم شرط دارم منم با دوستام می رم چه عیب داره شوهرم بود گفت کن اجازه نمیدم منم گفتم پس منم اجازه نمیدم 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2706