2726
عنوان

دعوای طولانی من و شوهرم. بیاین نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 4144 بازدید | 136 پست
حالا من اصلا میگم اون مرد به درک ، خودتون مهم هستید با جیغ و داد به خودتون هزار تا آسیب میزنید

اره والا خسته و عصبیم وبدتر اینکه شوهرم غرورش اجازه نمیده برگرده

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نتیجه اش ؟ تا حالا از عصبی شدن و جیغ زدن فایده ای هم بردی ؟ مثلا طرف مقابلت اومده عدر خواهی یا ر ...

آره من دقیقا فایده بردم شوهرمنم چندباری همچین غلطایی که نه ولی یه کارایی کرده که باب میل من نبوده و لجم گرفته یه جیغ و دادی و بزن بزنی و بشکن بشکنی راه انداختم تمام همسایه هارو خبردار کردم همه وسیله هارو شکستم تا جایی که جا داشت  اونو خونوادشو فوشای بد ميدادم اگرم حمله می‌کرد بزنه یکی اون میزد یکم من میزدم چون اینجور مواقع من زورم زیاد میشه کلا مث موجیا شده بودم همه چی سمتش پرت میکردم  بعده دهواهم تا ده روز تو خونه باهاش قهر بودم جوابشو نمی‌دادم یعنی حتی یه نگاه یه کلمه حرف باهاش نمیزدم نه از سرویس دهی خبری بود نه شام نه چایی محل سگش نمی‌دادم دیگه بعده ده روز به گوه خوردن افتاد به پام افتاد بسه تمومش کن گوه خوردم تا بخشیدمش دیگه دقیقا دوسال گذشته ازاون ماجراها دیگه رفت که تکرار کنه الان بدون اجازه من جرات نداره اب بخوره منم نه توان تحمل داشتم نه شرایط طلاق اینجوری ادبش کردم 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
2728
آره من دقیقا فایده بردم شوهرمنم چندباری همچین غلطایی که نه ولی یه کارایی کرده که باب میل من نبوده و ...

باز شوهرت آدم بوده!شوهرمن که ۳هفته اصلا دلتنگ نشده تازه پیام داده بیا بریم توافقی جدابشیم منکه نمیتونم به پای تو بسوزم!!!!

آره من دقیقا فایده بردم شوهرمنم چندباری همچین غلطایی که نه ولی یه کارایی کرده که باب میل من نبوده و ...

چی بگم والا من اگه یکی از این جیغایی که شما زدی بزنم خودم فشارم میره بالا میفتم بیمارستان

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
شوهر من پر رو تر از این حرفهاس 

تهش چیشد؟استارتر شوهر منم پررو پرتوقع و بی حیاست هیچوقت معذرت خواهی نمیکنه همیشه طلبکاره ولی مواظب باش من پشیمونم الان که ۳هفته ترک منزل کرده همش میگم کاش تحملم بیشتر بود به عواقب کاری که میکنی خوب فکرکن

چی بگم والا من اگه یکی از این جیغایی که شما زدی بزنم خودم فشارم میره بالا میفتم بیمارستان

والا منم داشتم میمرذم 

ولی پیش خ‌ودم گفتم بذار عقده مو‌ خاالی کنم 

ولی کلا من و به ت خ ......حساب نمیکنه

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5765938&slug=تلافی-کار-خواهرشوهر&postId=173463744دعاگوتونم اینو گزارش بزنید بترکه صلوات میفرستم برای ارزوهاتون

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706