2726

من ک خریدم هرسال فقط یکی دوساله جعبه شیرینی مبرم

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره بخر‌منم باید برای خالم‌بخرم🥺💔😐

پ.ن:خالم مادرشوهرمه😐

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)

پیاز قرمز براش ببر

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

نه،همیشه به مناسبت های مختلف براش کادو بردم هر دفعه یجوری سبکم کرد،الانم باهاش ۴ماهه قهرم ولی روز مادر با یه جعبه شیرینی میرم ۱۰دقیقه میشینم و میام

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
وقتی برای مادر خودم بخرم برای مادرشوهرمم میخرم چون اونم مادره شوهرمه بالاخره شوهرمو بزرگ شده .

من چی نادرم راه دوره شوهرم هیچی نمیخره واسش میگم مول بده ابجیم میگیره واس نمیده

2706