2733
2734
عنوان

بیاید یکم به درد و دلام گوش بدید

193 بازدید | 22 پست

واقعا ما دهه هشتادیا نسل سوخته ایم. تا اومدیم از زندکی چیزی بفهمیم مدام در حال تحریم بودیم و نصف جوونیمون هم در راه سیستم اموزشی مسخره کشور دادیم . نگید تنبل که من واقعا درسن می خوتم ولی خیلی زور داره قسمت های مختلف مغز بدون اینک تشریح کنی یادبکیری و کلی نطلب عم درموردش حفظ کنی. سخته واقعا کنار اومدن با این سیستم مسخرع و بعد عم که کنکور که در عین بی عدالتی و بی رحمی سوالاش طرح میشه . خستم هیچ دلخوشی که تو ایران ندارم اگ دگ بع رشته مورد علاقم نرسم رسما افسرده می شم . با خودم می گم اشکال نداره فوقش پشت کنکور می مونم ولی زور داره بخوام یه سال دگ از عمرم هم برای کنکور تلف کنم 

کنکور و بی رحمی هاش فقط واسه دهه هشتادیا نبوده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو باید دهه ۶۰ میبودی تا میفهمیدی نسل سوخته دقیقا چی هست

شما ها از دغدغهای ما دهه هشنادیا خبر ندارید . اون موقع وضع کشور انقدر مسخره نبود. لااقل بچه گیتون کردید ولی نسل به نسل بچه ها اگاه تر میشن و بجا اینک به زندگی خودشون فکر کنن میان می بینن تو چه کشور مزخرفی دارن زندگی می کنن و کلا کمرشون می شکنه

صحیح ولی شما مجبور نبودید انلاین درس بخونید  

هرکس اعتقاد داره نسل خودشون سوخته اس

مثلا من ک دهه هفتادیم میگم نسل سوخته واقعی ماییم چون جوونیمون افتاده تو این دوران بد اقتصادی

اما شما هنوز راه دارین ک بخواین وارد حیطه کار و ... بشین

سعی کن همیشه نیمه پر لیوانو ببینی

از این نظر نگاه کن ک اگ کلاسا مجازین در عوض وقت بیشتری هم واسه کنکوری خوندن داری

اگ میخاستی بری مدرسه کلی وقتت توی راه و زنگ تفریح و صبحگاه و نماز و .... تلف میشد

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
شما ها از دغدغهای ما دهه هشنادیا خبر ندارید . اون موقع وضع کشور انقدر مسخره نبود. لااقل بچه گیتون کر ...

یبار ک صدای موشک و بمبارون به گوشت بخوره دیگه انقدر ناشکری نمیکنی

2738
عزیزم تو دهه شست هر شب برق میرفت ما زیر نور شمع درس میخوندیم تازه بمبارون و موشک هم وسط امتحان داشتی ...

ارع خب اون دورانم واقعا سخت بوده . ولی ما ها دگ خیلی بدختیم . نمی خوان یگم ماها خیلی خوبیما ولی اون موقع رقابت برای ررس خوندن کمتر بوده و سوالا اسون تر. کنکور سال به سال داره سخت تر میشه 

صحیح ولی شما مجبور نبودید انلاین درس بخونید 

خیلی هم خوبه به این راحتی شما ناشکرین زمان ما که معلمها هیچی که یادمون نمی دادن بماند  کتابهامون هم حجمشون خیلی بالاتر از کتاب های شما بود نه جزوه ای نه فیلم آموزشی نه نمونه سوالی ...

هرکس اعتقاد داره نسل خودشون سوخته اس مثلا من ک دهه هفتادیم میگم نسل سوخته واقعی ماییم چون جوونیمون ...

اتفاقا ادم وقتی از جو مدرسه دور کمتر درس می خونه . نصف دهممون که رفت تو این تدریسای انلاین . انسال هم کلا انلاین بوده و سال بعدن همین خواهد بود

ارع خب اون دورانم واقعا سخت بوده . ولی ما ها دگ خیلی بدختیم . نمی خوان یگم ماها خیلی خوبیما ولی اون ...

منم هشتادیم درکت میکنم ما بدبختیم عمرمون تو ایران داره ب فا ک میره

Whoever said money can’t solve your problemsMust not have had enough money to solve ’em

والا من با رتبه۱۰۰۰۰ اون موقع بدون سهمیه و اینا رشته درپیت انتخاب کردم بعد انصراف دادم میدونی چرا چون ی مشاور درست و حسابی منطقه ای ک زندگی میکنم نیس همه مشنگ 

پارسال بعد سه سال کنکور دادم ک ۱۶۰۰۰ هیچی قبول نشدم هیچییی چرا چون اگه سهمیه داشتم درجا قبول میشدم 

الانم ک قدیم حذف شده تنها نیستی 

منتهی هرکدوم ی جور مشکلات 

بیخیال من الان از رو کتاب بلند شدم بخدا ک مغزم قفله حس زندگی ندارم هیچ امیدی ندارم هیچی

متولد ۷۶ ام 

باز توو میخوای درسایی ک میخونیو کنکور بدی من چی بگم ک نظام قدیم حذف شده

2706