2737
2734
عنوان

چندشب پیش مهمونی بودیم جاریم بیچاره

| مشاهده متن کامل بحث + 6385 بازدید | 155 پست
جالبش اینه بچه خودش نداره زنش چیکار کنه پسرش میخرید اونم قشنگشو درس میکرد

واقعا کمترین تقصیرو جاریه داره 

مادرشوهره که میدونست دست اینا تنگه دوتا بیشتر برای اینا درست میکرد اصلا درکش نکردم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایپا بزنه به کمرش خدا نشناسا 😔😔😔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2731
بیچاره چیکارش داشتن انقد ضایعش کردن اه

مادرشوهرم میگه من خوبیشو میخواستم زن باید کارکنه مگه دحترمن کار نمیکنه ولی جاریم بیچاره تا حالا کار نکرد درسم نخونده بیچاره سبزی پاک میکنه ولی اجاره هم درنمیاد

2738

وای خدای من 💔کاش وای اونام درست میکردی 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

الهی بگردم ایشالله سر مادر شوهرت و دخترش بیاد زنی به سلیطگی و پاچه کندوی اون پیرکفتار ندیدم تاحالا من تعجبم آخه چرا جاریت بلها‌ون رفت و آمد میکنه ننگ نداره؟؟؟؟؟ بقران من میبودم دیگه تااخر عمرم باهاشون رفت و آمد نمیکردم و چشم تو چمشون نمیشدم

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

داداش اشغاله منم همینه بچه با ولع داشت بستنی میخورد گفت اگر براش بیشتر بخری اینجوری گدا گشنه بار نمیاد حالا عقلش نمیکشه بچه دو ساله هزار بارم بخوره این چیزا حالیش نیست 

تازه مادرم با ما قطع رابطه کرد چون خونشو کاغذ دیواری کرد ترسید بچههای من برن کثیف کنن شماها کجای کارین من دورم پره کثافته 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
واقعا کمترین تقصیرو جاریه داره  مادرشوهره که میدونست دست اینا تنگه دوتا بیشتر برای اینا درست م ...

اره مثلا چی میشد به اینا هم میاور میگفت مهمون من یا اصلا خواهرش انگار دست ب دست هم دادن چقد عقده ای هستن میگه بچت سس مارو خورد خاک عالم بر سرت مثلا عمه ای بچه داداشته وایی

عشق شوهرم ❤️
2706