2733
2734
عنوان

شغل دستیار دندانپزشک

1311 بازدید | 11 پست

دوستان من شیمی خوندم ولی چون کارنیست میخوام تو جهاد کلاس دستیاردندونپزشکی ثبت نام کنم. کارش خوبه؟ حقوقش چقدره؟

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید خدا اجرتون بده🤲🌹

خواهر عشق من هست میگ بستگی به تعداد بیمار داره

راضیه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

کار سخت و طاقت فرساییه

بخاطر پول اگه بری وسطش جا میزنی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

☹هوف ادم نمیدونه چ کنه تو این کشور هچ کاری پول نیس توش اینایی ک میلیاردن منم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
☹هوف ادم نمیدونه چ کنه تو این کشور هچ کاری پول نیس توش اینایی ک میلیاردن منم

آره واقعا خسته شدم دیگه نمیدونم چه کاری برم نمیخوام بیکار بمونم

لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستید خدا اجرتون بده🤲🌹
آره واقعا خسته شدم دیگه نمیدونم چه کاری برم نمیخوام بیکار بمونم

کدوم شهر هسی

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
یه تومن خیلی کمه، لیسانس داره؟

فوق دیپلم

اره دیگ اوایل ک ۸۰۰میگرف الان شده یه تومن

اخه نیازی ام نداره مدرک داشته باشی اکثردکترا ی کاراموز میگیرن تو ی ماه بهش یاد میدن بعد یادگرف شروع ب کار کرد بهش حقوق میدن

معصومم