2737
2734
عنوان

نمایشگاه کتاب تهران

167 بازدید | 10 پست

گندشون بزنن با این سایت دوزاریشون

دو ساعت طول میکشه تا لود بشه

لود هم که میخواد بشه یه خط درمیون سایت ارور میده 

کتاباشونم فقط به درد خودشون میخوره چارتا انتشارات مزخرف بدرد نخور اوردن که کتاب های رو دست مونده هاشون به ملت بندازن

ارسالش هم که دو ماه طول میکشه

مردمو مسخره کردن

خب نمیتونید عین آدم سیستم راه بندازید کسی مجبورتون نکرده

تفففف

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افتضاحه... اصلا سایت بالا نمیاد...  گذاشتم نصف شب امتحان کنم ببینم میشه کاری کرد یا نه...  ...

همون آش و همون کاسه ... 

زیر ساخت افتضاح

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731

قیمت کتابش هاش چطوره ؟

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
قیمت کتابش هاش چطوره ؟

گرون

افتضاح

یه جلد گایتون ۳۰۰

درحالی که جاهای دیگه ۱۰۰ هست

سایت نمی تونه ترافیک بالا رو ساپورت کنه

یعنی اجر تو کله اشون که حتی نمی تونن پشتیبانی لازم رو از وبسایت برآورد کنن که کاربرا زیاد میشن سایت هنگ نکنه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
آخ که چقد دلم تنگ شده بیام تهران برم نمایشگاه کتاب کلی کتاب بخرم🙁

من تازه پول جمع کرده بودممممم🥺🥺🥺🥺🥺

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)