2733
2734
عنوان

ختم مجرب برای ازدواج

151 بازدید | 6 پست

ببخشید ختمی که نتیجه گرفته باشین بلدین میشه بهم بگین اگرم بلد نیستین اگه میشه یه صلوات برای ازدواج وخوشیختیم بفرستین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

۴۰ روز زیارت عاشورا به نیت حاجتت از ته دل بخونی نه اینکه بخونی عربی بری جلو ولی حواست نباشه و معنیش رو متوجه نشی.....

یکی هم ذکر لا حول و لا قوه الا بالله العلی و العظیم  خیلی خوبه این ذکر با آیت الکرسی اگه صبح باشه خیلی خوبه نمیدونم چه خاصیتی داره که صبا انگار انرژی دعا بیشتره

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
۴۰ روز زیارت عاشورا به نیت حاجتت از ته دل بخونی نه اینکه بخونی عربی بری جلو ولی حواست نباشه و معنیش ...

ممنونم ازتونن

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من هر چله اى گرفتم تا الان كه اثر نكرده برام☹️

چه چله هاییگرفتین؟.