2737
2734

اینلی

النا

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جوش نمیزنه بعدش؟

خیر عزیزم 

متناسب با پوستتون پنکیک هست

کمپانی پنبه ریز یکی از بزرگترین شرکتهای مراقبت پوستی و ارایشی در کشور ایران طی ۲۰ سال گذشته است و ۷۰ سال که در امریکا تاسیس شده و یکی از قدرتمندترین برنهای جهان هست که در ایران حرف اول رو میزنه 

پنکیک متناسب با پوست شما یعنی چرب باشه یا خشک یا معمولی و پنکیکش به راحتی بر روی پوست پخش میسه و قابلیت پوشانندگی پوستی  صاف و بالای داره

تمام محصولای لدورا برند هستن و تو داروخانه ها و لوازم ارایشی بهداشتی نیس چون انحصاری هست و این کارانحصاری بودن شرکت باعث میشه که اصلا فیک و حتی بی کیفیتش نباسه و فقط افرادی که مثل من نمایندگی دارن میتونن بخرن تز کمپانی و بفروشن

قیمتش هم۲۷۸۰۰۰

اینم بگم که کلاژن سازه و حاوی ویتامین  E 

واقعا ک حالت درمانی داره 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

گلم بجز این لوازم ارایش با کیفیتی داره 

ماسک مو مناسب رنگ مو یا رنگ مو وکرم  ایفتینگ صورت

یا کرمدور چشم .ریمل .ضد افتاب های عالی

من خودم اهل ارتیش نبودم بخاطر ترس از بی کیفیتی لوازم ولی از وقتی خودم استفاده کردم فرق بین لوازم ارایشی ها دیگه رو با لدورا متوجه شدم عالیه

البته بیشتر خریداران من همه ثابت هستن و از لوازم درجه یک استفاده میکنن

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم