2726
عنوان

بحث بین مامان بابام

486 بازدید | 21 پست

مامان بابام خیلی همو دوست دارن ولی گاهی که بحثشون میشه نمیتونم خودمو کنترل کنم برعلیه بابام و به دفاع از مامانم حرف میزنم بابامم عصبانی تر میشه🤕خیلی عصبانی میشم صورتم قرمز میشه.دفعه اخر که بحثشون شد من حرفمو زدم مامانم بهم جلو بابام گفت به تو ربطی نداره بابامم بهم گفت چقدر فضولی انقدر دخالت نکن 

واقعا من حق صحبت کردن ندارم؟!! منم دارم پیششون زندگی میکنم

بنظرم تو بحثای زنو شوهری دحالت نکن

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زن‌و‌شوهر‌دعوا‌کنند دور از جونت ابله ها باور کنن😐

تو دعوا زن‌و شوهری دخالت‌نکن  عزیزم☹

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)

منم باید برم بگیرمشون ک همدیگخ رو نزنن 

اگ‌نبودم تاحالا مامانم فک کنم مرده بود 

چ دغدغه هایی داری خب وقتی خودشون دوس دارن همو  اوکین با هم کاریشون نداشته باش بزار مشکلاتشونو حل کنن 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

نه حق نداری

دعوا بین دونفره تا چیزی ازت نپرسیدن بی ادبیه حرف بزنی

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

شايد دخالتت باعث بدتر شدن موضوع شه 

اگر هم حرفي ميزني به دو طرف بزن 

فقط يك نفرو محكوم نكن

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

اشتباه از خودته باید اینطوری ضایعت میکردن حتما . میگن زن و شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن . اصلا نباید دخالت کنی

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706