2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و درمان نازایی

74 بازدید | 4 پست

من سه ماه بود پریود هام کامل بهم ریخته بود سونو دادم گفتن تنبلی تخمدان دارم. قبل از اینکه برم دکتر نشون بدم داروهای گیاهی زیر رو خوردم. 

گرده درخت نخل +دارچین+عسل رو مخلوط کردم خوب هم زدم  و بعد برای اینکه خوردنش راحت باشه می‌ریختم تو یه استکان آب و روزی دوبار میخوردم 

هر سری نصف قاشق غذاخوری گرده نخل یک قاشق چایخوری دارچین و یکی و نصف قاشق عسل

از روز اول پریود خوردم تا روز 14و دیگه نخوردم. 

در همین حین سه بطری عرق فراسیون هم خوردم 

دکتر هم بهم برای چهار ماه قرص دوفاستون داد که من ماه اول ده روز خوردم. یعنی از 15_25 پ

همون ماه پریود شدم گفتم بگم برای اونایی که تنبلی دارم شاید به دردتون خورد

پس روز اول تا 14 پریودی داروی گیاهی خوردم و از 15تا 25 هم دوفاستون خوردم. و ماه اول هم باردار شدم

عرق فراسیون چنده گلم

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خریدم 15و 18 بطری های 1/5لیتری بود

خوب بود

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2728

من ی کلینیک خیلی خوب برای درمان تنبلی تخمدان بهت معرفی میکنم ی بار برو عزیزم

بهترین جراح ها و متخصصین زنان تهران رو داره

مطمینن اسمش رو شنیدی چون خیلی معروفه تو تهران

کلینیک هرا

آدرس اینستاگرام:  https://www.instagram.com/hera_group/
شماره تماس: ۶۶۹۳۳۸۶۹ - ۶۶۹۳۳۹۰۶